Понеділок

20.05.2019

06:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Визначали кращих серед обдарованих дітей

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється серед своїх однолітків яскраво вираженими успіхами в досягненні результатів на якісно вищому рівні. Йдеться не про окремі, випадкові успіхи, а про систематичні, які взагалі притаманні певній діяльності дитини.  

Для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Острога, аби виявити та підтримати творчо обдарованих дітей, сприяти розкриттю їх талантів, на базі Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 19 березня проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування – 2014» з математики, української мови та курсу «Я і Україна».

У міському етапі олімпіади взяли участь 16 учнів початкової ланки (6 учнів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», 7 учнів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, три учні з Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3).

Олімпіадні завдання мали на меті перевірити рівень знань учнів відповідно до державного стандарту та вміння творчо застосовувати їх на практиці. На олімпіаді з української мови учням було запропоновано завдання з таких розділів: лексикологія, орфографія, синтаксис, морфологія. Як показав аналіз результатів робіт, учні впорались із завданнями. Високі результати з української мови показали учні ЗОШ №1: Ангеліна Даценюк, Евеліна Плісецька, Юлія Яремчук.

Належний рівень знань і умінь показали учасники олімпіади з математики та курсу «Я і Україна». Високий рівень знань з математики показав учень НВК Богдан Кримінський (на фото) та учениця ЗОШ №1 Христина Яскульська. Запропоновані завдання з математики мали на меті перевірити вміння школярів розв’язувати задачі з логічним навантаженням, нестандартно мислити, визначати закономірність числових комбінацій.

Переможцями ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2014» учнів початкових класів визнано: з математики – Христину Яскульську (ЗОШ №1, вчитель – Л. Ф. Музика); з української мови – Юлію Яремчук (ЗОШ №1, Л. Б. Ціось); з курсу «Я і Україна» – Максима Манилюка (ЗОШ №1, О. Ю. Венгерець).

Згідно результатів проведення олімпіади «Юне обдарування-2014» переможцями також визнано (ІІ-ІІІ місця): з математики ІІ місце – Богдан Кримінський (учень Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», вчитель – Г. А. Чайка), ІІІ місце – Іван Дубінчук (ЗОШ №1, Л. Ф. Музика); з української мови ІІ місце – Евеліна Плісецька (ЗОШ №1, Л. Б. Ціось), ІІІ місце – Ангеліна Даценюк (ЗОШ №1, О. Ю. Венгерець); з курсу «Я і Україна» ІІ місце – Анастасія Новак (НВК, Г. А. Чайка), ІІІ місце – Олександра Дзвонковська (ЗОШ №1, Л. Б. Ціось).

Бажаємо переможцям удачі в обласному етапі олімпіади «Юне обдарування»!

Наталія РАЧУК, методист методичного кабінету відділу освіти

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 275 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]