П'ятниця

24.05.2019

16:40

Визначали найспортивніших педагогів
У четвер, 28 березня, відбулися змагання у рамках міської Спартакіади серед працівників навчальних закладів міста. Педагоги (чоловіки і жінки) змагалися у 3-х видах спорту. За підсумками боротьби кращі нагороджені медалями та грамотами. Всі інші учасники спартакіади також не обділені – вони отримали задоволення від рухової активності та можливості спробувати свої сили у популярних видах спорту.

В спортзалі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося відкриття спартакіади. Учасників привітала методист міського відділу освіти Тетяна Слободян. Вона розповіла про регламент спартакіади, побажала учасникам вдалих стартів та перемог.

А потім почалися змагання. За їх підсумками судді визначили переможців. У стрільбі з пневматичної гвинтівки серед чоловіків переміг тренер-викладач ДЮСШ Богдан Коваль, друге місце зайняв лаборант з інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олександр Базилюк, третє – вчитель фізичної культури НВК Сергій Степанець. Серед жінок перемогла вахтер ЗОШ №1 Людмила Петрук, призерами стали вчитель фізкультури ЗОШ №1 Юлія Карпук та вчитель початкових класів НВК Оксана Чумак.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переміг викладач ДЮСШ Віктор Ліщук. Друге місце посів вчитель фізкультури НВК Сергій Степанець, а третє його колега із ЗОШ №1 Сергій Шимчук. Серед жінок у цьому виді спорту місця розподілилися наступним чином – перша вчитель музичного мистецтва та художньої культури Наталія Ярмолович, друга – Юлія Карпук. Третє не визна­чалося.

У шахах серед чоловіків переміг лаборант з інформатики НВК Дмитро Довбенюк, призерами стали – тренер-викладач ДЮСШ Віталій Рибалко та вчитель основ медичних знань ЗОШ №1 Андрій Гулько. У жінок переможцем стала вчитель української мови та літератури ЗОШ №1 Оксана Клебан, срібним призером Наталія Ярмолович, а третє місце не визначалось.

У боротьбі шашкістів серед чоловіків переміг лаборант з інформатики ЗОШ №1 Олександр Базилюк, призерами стали Василь Панасюк, лаборант з фізики ЗОШ №3, та вчитель інформатики та математики НВК Сергій Хоровський. У жінок з цього виду спорту переможцем стала вчитель початкових класів НВК Оксана Чумак, друге місце у вчителя фізичної культури ЗОШ № 1 Юлії Карпук. Загальнокомандну перемогу здобув НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

Віктор ХЛУС
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 261 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0