Середа

26.06.2019

22:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Визначено найкращих читачів

Для заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ, меценатів та всіх небайдужих, щорічно, починаючи з 2005 року, в бібліотеках України проходить Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», в якому змагаються найактивніші та найзавзятіші читачі – учні 6 – 7 класів. Це свято книги, і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Книга – справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! 

Переможцями другого етапу конкурсу стали учениці ЗОШ № 1 Юлія Захарчук та Марія Бернацька, які продовжили боротьбу в обласному третьому етапі конкурсу в місті Рівне.

Цього року поїздка до обласного центру була не лише конкурсною, але й пізнавальною. Всі учасники третього обласного туру конкурсу побували в літературному музеї Уласа Самчука. Експозиції музею розповідають про дитячі та юнацькі роки письменника, навчання, становлення характеру та його перші кроки в літературі. Велику увагу звернено на рівненський період життя і діяльності письменника. Цікавими експонатами є речі колишнього рівненського помешкання Уласа Самчука, яке він винаймав у будинку Мучинських. Це письмовий стіл, стільці, сервант, ліжко, рушники та ікони, чорнильниця і пенал, чайний сервіз тощо.

Також учасники конкурсу відвідали Музей бурштину. Він – наймолодший музейний заклад міста, в основі якого – дві бурштинові кімнати, де представлено ювелірні вироби та картини, унікальні злитки бурштину, знайдені на Рівненщині, а також одяг та взуття, прикрашені цим каменем. Учні з цікавістю розглядали найдавніший бурштиновий виріб України, якому приблизно 2,5 тисячі років. Ще дітей заінтригувала одна окраса музею – камені, у яких закристалізовані комахи.

По завершенню конкурсу всі учасники обласного етапу були нагороджені дипломами та подарунками від обласного оргкомітету.

Людмила ЛІЩЕНКО,
бібліотекар міської бібліотеки для дітей

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 196 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]