П'ятниця

24.05.2019

15:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Влада не хоче жити на пенсію звичайних громадян
Позбавити членів уряду, депутатів та інших чиновників пільгової пенсії запропонували депутати фракції «УДАР Віталія Кличка». Відповідний законопроект, зареєстрований колегами Віталія Кличка по фракції, днями розглядали депутати на черговому засіданні Верховної Ради. І хоча в ході обговорення даного законопроекту народні депутати висловлювали підтримку такій ініціативі УДАРу, результати голосування були невтішними. Фракція Партії регіонів у повному складі відмовилася підтримувати пропозицію УДАРу і законопроект не набрав необхідної кількості голосів.  

Коментуючи голосування в Парламенті за законопроект №1236 (щодо дотримання принципу соціальної справедливості у пенсійному забезпеченні) голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков зазначив, що своїм голосуванням влада вкотре продемонструвала неповагу до власного народу. За словами нардепа тепер стало зрозуміло, що для представників Партії регіонів прості українці є «другосортними» громадянами нашої країни.

– Ми всі стали свідками того, як влада на словах опікується долею народу, але на ділі демонструє повну неповагу до нього. Ми глибоко переконані, що несправедливо, коли у вчителя, лікаря, працівника культури, робітника пенсія рахується як 45% зарплати, а у чиновника і народного депутата – як 90% зарплати. У звичайної людини сьогодні пенсія 1000-1200 грн., на яку вижити неможливо. А у прокурора – 7,5 тис. грн., у народного депутата і чиновника – 15 тис. грн. І, власне, виправити цю несправедливість і був покликаний наш законопроект, – пояснив Віталій Чугунніков.

Окремо нардеп підкреслив, що даний законопроект скасовував «пільги» та особливі надбавки при нарахуванні пенсій.

– Ми пропонували єдиний принцип нарахування пенсій. Щоб пенсія залежала виключно від праці людини, а не від місця роботи чи посади – лікаря або депутата Верховної Ради. Однак,представники Партії регіонів в парламенті вважають себе більш «заслуженими», ніж лікар чи вчитель. Думаю, саме через небажання жити за тими правилами, які вони нав`язують простим українцям, представники влади і не голосували за наш законопроект, – наголосив народний депутат.

За словами Віталія Чугуннікова для фракції «УДАР» питання єдиних правил нарахування пенсій – принципове.

– Тому ми на цьому голосуванні не зупинимось. Ми будемо вносити цей законопроект доти, доки ВР не проголосує за запровадження єдиних принципів нарахування пенсій, – підкреслив депутат.
№42 від 19 жовтня 2013 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 214 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]