Неділя

21.04.2019

21:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Внесено зміни в організацію оздоровлення

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 489 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 261», відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджених зазначеною постановою, безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок забезпечуються: постраждалі особи (особи, віднесені до категорії 1); потерпілі діти (діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою) разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює.

Потерпілі діти забезпечуються санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок з урахуванням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Термін перебування в санаторно-курортному закладі за санаторно-курортною путівкою становить: для постраждалих осіб – 18 днів, для постраждалих осіб із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта і спинного мозку) – до 35 днів, для потерпілих дітей – від 21 дня до двох місяців. Термін перебування потерпілих дітей у закладі відпочинку за путівкою на відпочинок становить 14 днів.

За постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку та не отримали путівки в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі для забезпечення санаторно-курортною путівкою на наступний рік за умови поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування. У разі коли постраждала особа чи потерпіла дитина протягом року перебувала на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, але не отримувала її (крім випадку відмови від путівки), така особа чи дитина має право на отримання грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування в установленому законодавством розмірі. Право на таку компенсацію настає з дня звернення із заявою про її виплату один раз на рік. Для виплати грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає місцевому органові за місцем проживання заяву про виплату грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування та документи. Виплата грошової компенсації здійснюється після подання постраждалою особою чи одним із батьків потерпілої дитини або особою, яка їх замінює, до місцевого органу за місцем проживання документів про оплату повної вартості санаторно-курортної путівки, підтвердження проходження самостійного санаторно-курортного лікування тривалістю не менше ніж 18 днів за профілем захворювання, за яким постраждалій особі чи потерпілій дитині видано довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування, або зворотного талона санаторно-курортної путівки.

Для покращення організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, що потребують забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2016 році, просимо стати на облік відповідно до медичних довідок (форма 070-0) з вказаними захворюваннями та рекомендованим профілем лікувального закладу до 15 жовтня 2015 року.

За консультаціями та детальнішою інформацією просимо звертатися жителів міста в управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради за адресою: Острог, вул. Кн. Острозьких, 22-Г, каб. № 1, тел. 3-18-05.

 

Ірина МІЛІЩУК,

начальник відділу з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів міста

№ 32 від 8 серпня 2015 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]