П'ятниця

26.04.2019

05:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Внесено зміни в правила надання пільг

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 446 внесено зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389. Відповідно до внесених змін, управлінню праці та соціального захисту населення Острозького міськвиконкому продовжили термін прийому та обробки інформації щодо сукупного доходу сім’ї для визначення права на пільги, до вересня поточного року. Тобто пільговики, до сукупного доходу сім’ї яких входять доходи, визначені Порядком, або до складу сім’ї яких входять працездатні особи, можуть подати до міського управління праці та соціального захисту населення (кабінет № 7) декларацію про доходи сім’ї пільговика за відповідною формою, довідку про склад сім’ї, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї за період з 1 січня по 30 червня 2015 року, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період, також протягом серпня поточного року.

У разі, коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права, а в разі визначення права у липні – вересні 2015 р. – протягом шести місяців, починаючи з 1 липня 2015 року.

Після закінчення шести місяців пільговикам необхідно знову звернутися до управління праці та соціального захисту населення для визначення права пільговика на отримання пільг на наступний період.

Управління праці та соціального захисту населення щомісяця до 25 числа житлово-експлуатаційним організаціям, організаціям, що надають житлово-комунальні послуги, операторам (провайдерам) телекомунікацій, газо- та електропостачальникам, постачальникам твердого палива (далі – підприємства) списки пільговиків, які мають право на отримання пільг, надає в установленому порядку пільги готівкою для придбання твердого палива і скрапленого газу, а також видає пільговикам довідки для отримання інших видів пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування тощо), відповідно до законодавства.

У разі коли середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710 грн.), управління праці та соціального захисту населення письмово інформує пільговиків про те, що вони не мають права на отримання пільг і можуть звернутися за житловою субсидією. Такі пільговики отримають Повідомлення про припинення дії пільги з вказівкою, що їх «Дохід перевищує податкову соціальну пільгу».

У разі зменшення доходу сім’ї пільговик має право звернутися до управління праці та соціального захисту населення для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.

Пільговики, які відповідно до вимог п. 8 Порядку, вчасно не подали декларацію про доходи, отримають Повідомлення про припинення дії пільги з інформацією, що «Недостатньо даних для визначення доходу сім’ї». Таким пільговикам необхідно звернутися до відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг міського управління праці та соціального захисту населення (кабінет № 7) з відповідними документами, для визначення їх права для подальшого отримання пільг.

Управління праці та соціального захисту населення має право робити запити та у строк до десяти календарних днів з дня надходження відповідного запиту безоплатно отримувати від територіальних органів ДФС, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для перевірки достовірності даних, отриманих від пільговиків.

Сума пільги, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання пільговиком документів з недостовірними відомостями, повертається ним на вимогу управління праці соціального захисту населення, до Державного бюджету.

У разі, коли пільговик добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму пільги, питання про її стягнення вирішується в судовому порядку.­

Додаткову інформацію можна отримати в Острозі по вул. Кн.Острозьких, 22-Г (каб. № 7), або за телефоном 3-00-67.

Ніла ВОВЧУК,
начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг та компенсацій

№ 34 від 22 серпня 2015 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 209 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]