П'ятниця

19.04.2019

17:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Внесли зміни до міського бюджету
У п’ятницю, 8 листопада, відбулася позачергова 43 сесія Острозької міської ради. На ній було прийнято рішення щодо розподілу дотації з обласного бюджету.  

Повідомивши, що для роботи є кворум (прибув 21 депутат із 30), головуючий – міський голова Олександр Шикер – спершу подякував депутатам за те, що вони оперативно зібралися у сесійній залі, а перед тим оперативно провели засідання комісій і підготували питання, винесене у порядок денний для розгляду. Олександр Федорович проінформував присутніх, що засідання відбувається на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 листопада 2013 року № 576 «Про розподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів», а також відповідно до листів головних розпорядників бюджетних коштів. У зв’язку з цим необхідно прийняти рішення про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

Спершу депутати одноголосно затвердили порядок денний, а потім заслухали виступ начальника міського фінансового управління Тетяни Мацун. У своєму виступі вона зазначила, що, відповідно до згаданого розпорядження, містам обласного підпорядкування та районам області надано додаткове фінансування на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Острогу на ці цілі спрямовано 465 тисяч гривень. Цим же розпорядженням визначено термін розподілу дотації. Тому довелося терміново виконати розрахунки щодо потреби в коштах для виплати всієї належної заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста. На завершення Тетяна Дмитрівна запропонувала зазначену суму розподілити наступним чином: закладам освіти – 235 тисяч гривень, закладам культури – 140, міській раді – 90.

Голова комісії з бюджету Олександр Корнійчук повідомив, що депутати на бюджетній комісії розглянули подання міськвиконкому щодо розподілу коштів. Хоча для міста потрібні ще більші кошти, але і ці дають можливість здійснити дуже важливі проплати працівникам бюджетної сфери міста. На завершення Олександр Васильович запропонував поставити запропонований законопроект на голосування і прийняти його в цілому. Так і було зроблено. Депутати одноголосно проголосували за відповідне рішення.

Міський голова Олександр Шикер подякував депутатам за роботу, прийняте рішення і запропонував висловитися з приводу інших питань, якщо такі є. Депутат Олександр Корнійчук (ВО «Батьківщина») висловив подяку від мешканців будинків № 31 та 33 по вул. Мануїльського працівникам і керівництву ОКП «Водоканал» за ремонт східців між будинками. На цьому позачергова 43 сесія міської ради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 181 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]