Субота

20.04.2019

08:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вогник доброти в долонях школяра…
Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Доброю традицією в Острозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 стало проведення заходів до Дня людей похилого віку, адже формування у дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до людей – запорука гармонії у суспільстві, важлива передумова соціального становлення підлітка.

Знаменно, що незадовго після Дня ветерана ми святкуємо День працівників освіти, а тому у тих, хто усі свої сили, усе життя віддав педагогічній праці – подвійне свято. Щороку напередодні Дня працівників освіти наші учні із квітами та теплими словами приходять на поріг учителів своїх батьків – сьогодні ветеранів педагогічної праці – не лише для того, щоб запросити їх на урочистості з цієї нагоди, а й для того, щоб висловити повагу і вдячність за їхню працю.

З нагоди Дня людей похилого віку у перший тиждень жовтня класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах на теми: «Поважай старших людей», «Твори добро», «Про доброту й повагу до людей», «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство» та інші.

Дуже приємно, що часто ініціаторами акцій милосердя стають самі учні. Це свідчить про те, що виховна діяльність школи у цьому напрямку проводиться успішно, і діти стараються в міру своїх можливостей зарадити людській біді. Зокрема, наприкінці минулого навчального року центром учнівського самоврядування Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ініційовано благодійний збір коштів на лікування учня тепер уже 4-го класу Анатолія Терещука.

Не перший рік школа співпрацює з благодійними громадськими організаціями. Щороку спільно з Товариством Червоного Хреста проводиться благодійна акція зі збору овочів для непрацездатного одинокого населення міста «Три картоплини». Цей рік теж не став винятком: понад три мішки картоплі, чимало моркви, червоного буряка, цибулі, домашня консервація – ось далеко не повний перелік того, що вдалося зібрати (на фото).

Користуючись нагодою, хочеться висловити подяку усім школярам, хто не залишився байдужим і долучився до акції, а також батькам, завдяки щедрості яких вдалося зібрати таку допомогу. Адже ми впевнені, що навіть скромна допомога у вигляді трьох картоплин спроможна зарадити. Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1
Просмотров: 369 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]