Четвер

25.04.2019

01:46

Володарі медалей і кубка визначились
Фіналом кубка, пропущеним матчем у першій лізі і останнім туром у другій закінчився цьогорічний футбольний сезон в Острозькому районі. Хоч і сподівалися на футбольне диво – прогнозовано кубок Острозького району здобув фаворит, а до оженинського «Цукровика» приєднався межиріцький «Альянс», який наступного сезону буде також грати у вищому районному футбольному дивізіоні.

Те, що верхівський «Оріон» пробився у фінал розіграшу кубка Острозького району, стало повною несподіванкою. Йдучи на фінальний матч у неділю, 24 жовтня, сподівався, що верхівчани створять чергову футбольну сенсацію. Думаю, про переможний результат своєї команди мріяли і всі її вболівальники. Проте іншої думки був суперник... Як показав хід поєдинку, ФК «Грем’яче» до матчу підготувався дуже добре. Вже з перших хвилин вони домінували на полі, помітна була краща фізична, тактична і технічна підготовка команди. Приємно відзначити і те, що верхівчани відчайдушно боролись з перших хвилин гри і до фінального свистка, незважаючи ні на що. Та голи, забиті у ворота «Оріона» на 20, потім 21 хвилинах першого тайму звели нанівець всі їх старання. Маленький вогник надії зажеврів на 31 хвилині, коли їх кращий бомбардир і цьогорічного чемпіонату у першій лізі Юрій Булботко (12 голів) відквитав один м’яч. Команда відчайдушно кинулась відігруватись, але невпевнена гра у обороні, майстерність суперника, кілька невикористаних можливостей не дозволили тому вогнику розгорітись у повну силу. Натомість грем’яцькі футболісти заграли ще впевненіше, забили кілька м’ячів і у підсумку перемогли з розгромним рахунком – 8:1.

Кубок Острозького району з футболу 2012 року, бронзові медалі чемпіонату гравцям ФК «Грем’яче» вручали голова районної ради Рустам Хутиз та начальник відділу спорту райдержадміністрації Дмитро Білюк.

Першу путівку у вищий дивізіон і золоті медалі ще за тур до кінця чемпіонату у другій районній лізі достроково виборов оженинський «Цукровик». Хто буде срібним призером, мало вирішитися у останньому турі, головним чином у Оженині – якщо вигравали обидва претендента, то вище місце діставалось плужнянцям, які до заключного матчу перебували на другому місці. Календар ігор розпорядився так, що вони грали з чемпіоном на його полі. Я побував на цій грі.

Матч був цікавим і видовищним. Обидві команди показали хорошу, а головне, результативну гру, велику жагу до футбольної боротьби. Звісно, це дуже подобається шанувальникам найпопулярнішої у світі гри. З перших хвилин ініціативою заволодів «Цукровик». На 7 хвилині після атаки правим флангом було відкрито рахунок. Незабаром ще два м’ячі побували у сітці воріт гостей і на перерву команди пішли за рахунку 3:0.

У другій половині гри гості зуміли перехопити ініціативу, їх атаки були гострішими і вони зуміли забити два м’ячі. Господарі відповіли одним. У підсумку оженинський «Цукровик» переміг і «допоміг» межиріцькій команді обійти плужнянців у турнірній таблиці. Це забезпечило «Альянсу» путівку до першої ліги та срібні медалі чемпіонату. Граючи вдома, ця команда впевнено здолала ФК «Кунів» з рахунком 7:3. Інші матчі закінчились так: «Юність» – «Енергетик» – 3:0, «Чайка» – «Юніор» – 0:0, «Оболонь» – «Енергетик» – 0:3 (пропущений матч 8 туру). У першій лізі зіграно також перенесений матч 8 туру між «Міражем» і ФК «Вельбівно». Він закінчився перемогою гостей – 4:0.

ФК «Острог» представляв Острожчину в Лізі чемпіонів Рівненщини. Жереб звів його з чемпіоном і володарем кубка Гощанського району – командою села Горбаків. У середу на сільському стадіоні відбувся матч за право продовжити боротьбу у наступних етапах змагань. У цілому – це один із найкращих матчів нашої команди в сезоні. Впродовж всієї гри острожани володіли ігровою та територіальної перевагою, мали чимало можливостей відзначитись, та… жодною з них не скористались. Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий господарями на початку матчу. Рівненський суддя, на жаль, і його помічник «не уздріли» явного  положення поза грою і зарахували взяття воріт острожан. У підсумку ФК «Острог» програли 0:1 і вибули із змагань.

– Хочу щиро подякувати президенту клуба Віталію Ундіру та підприємцю Володимиру Захарчуку за допомогу в організації поїздки на виїзну гру Ліги чемпіонів Рівненщини, – розповідає тренер ФК «Острог» Микола Плісецький.  – Завдяки їх підтримці команда та її вболівальники змогли виїхати в Гощанський район. Шкода, що нашій команді не вдалося пробитися до наступного етапу змагань, але ця гра показала, в якому напрямку нам слід працювати. Сподіваюся наступного року команда в районному чемпіонаті і розіграші кубку виступить краще і посяде гідне місце за підсумками 2013 року.