П'ятниця

26.04.2019

05:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Волонтери – місту
Минулого тижня учасники обмінної програми «Канада. Світ. Молодь.» зробили ще одну корисну справу для Острога. Прибираючи дитячий майданчик, працювали із задоволенням, не зважаючи на дощ і поділились своїми враженнями про місто із «Замковою горою».

Як розповіла начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ірина Волянюк, цьогоріч з початку дії програми волонтери зробили вже не одну добру справу.­

Осіннє прибирання – це важливо, адже потім навесні значно легше впорядкувати територію. Ось і нині дитячий майданчик навпроти приміщення КП «Водоканал», згідно спільно прийнятого плану заходів, волонтери спочатку прибрали – згребли листя, почистили територію від гілля, а потім пофарбували, – розповідає Ірина Дмитрівна. – Загалом же у нас волонтери працюють 3 дні в тиждень – 2 з них в підлітковому клубі «Надія» і один день у відділі молоді. Такий графік ми погодили з координатором обмінної програми Аллою Кондратьєвою.

Один з учасників програми Дмитро Галушко – студент факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» – розповів, що прибиранню майданчиків передувала посадка дерев на території академії, прибирання навколо замку князів Острозьких. З допомогою Дмитра в якості перекладача поспілкувалась із нашими помічниками з Канади.

– У нас в школі волонтерство було не просто традицією, – розповів Маккензі Сміт. – Адже волонтерська робота займала 10 годин на тиждень в шкільній програмі. Це частина навчання. А ще добровільно на благо міста така робота продовжується і влітку. Ваше місто мені сподобалось. Воно безпечне і цікаве.

Вражена Острогом і Ізабель Бізнер, з штату Онтаріо, яка цьогоріч закінчила школу і поки що не студентка. Каже, що місто наше маленьке і за короткий час можна відвідати усі його цікаві місця, що люди у нас дуже комунікабельні, але на її думку вони багато і важко працюють.

– Вдома я не займалась прибиранням міста як видом волонтерства, – усміхаючись ділиться Ізабель. – Я більше спілкувалась з маленькими дітьми, проводила з ними ігри.

В учасників обмінної програми попереду ще багато добрих справ і вражень. І про них «Замкова гора» обов’язково розповість своїм читачам.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 254 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]