Четвер

18.04.2019

19:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Волонтери теж вчаться!
Нещодавно у Києві відбувся захід для тих, хто давно став правою рукою немічним, одиноким і соціально незахищеним громадянам. Серед волонтерів, яких делегували на засідання Всеукраїнської молодіжної Асамблеї лідерів і волонтерів Товариства Червоного Хреста України, була і острожанка Ольга Леонтіївна Остроголова, фахівець з соціальної роботи. З організацією її єднає 10-річна співпраця.

Жінка розповіла, що є членом Товариства Червоного Хреста ще зі школи. Тому їй добре відомі турботи і проблеми немічних людей.

Разом з фахівцем з соціальної роботи Острозького ЦССМ Іриною Мороз Ольга вперше стала учасником асамблеї, яка проходила на тему: «Наслідуючи вчинок Анрі Дюнана: допоможи, напиши, розкажи». Всього там було 60 представників України. У заході взяли участь Валентина Коляда – начальник Головного управління сім’ї, молоді та спорту КМДА, Флавія Пуглієзе – консультант Європейської зони з питань розвитку молодіжного руху та інші.

– Цікаво було послухати Флавію Пуглієзе про досвід організації волонтерського руху в Європі, про допомогу інвалідам, акції для онкохворих та хворих на туберкульоз, – ділиться враженнями Ольга Леонтіївна. – Також ми вчились надавати першу немедичну допомогу при форсмажорних обставинах. Наприклад, аваріях, які часто трапляються. Спочатку це була теорія, а потім ми змагались у своїх вміннях надавати таку допомогу. І група, в якій вчилася я, зайняла перше місце.

За словами співрозмовниці, учасники, які брали участь в асамблеї не вперше, демонстрували звіти про свою роботу у формі презентацій.

Організатори заходу підготували і цікаву розважальну програму для учасників – ігри, концерти. Проживали учасники Асамблеї в оздоровчому комплексі в Обухівському районі.

– Для себе я почерпнула багато корисного, нового. Його буду застосовувати у волонтерській роботі, – резюмує Ольга Остроголова.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 209 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]