Субота

20.04.2019

19:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вони боролися до згину…

На небі, хмари, розійдіться.

Весна іще не почалась.

Всі на Майдані розступіться,

Щоб Сотня в небо піднялась. 

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку подорослішати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, Небесну Сотню, волонтерів, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

 Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.

З метою патріотичного виховання учнівської молоді учні 11 класу провели загальношкільний захід «Герої Небесної Сотні». Душевно виконала пісню Тіани Роз «Мамо, не плач» Ілона Лозіцька в пам’ять про полеглих у мирний час. Урок мужності у 8 класі «Вони залишаться у пам’яті назавжди...» пройшов під гаслом: «Ми хочемо жити в мирній країні». Класний керівник З. М. Панасик зауважила, що ми можемо пишатися тим, що наша держава ніколи не вела завойовницьких війн, не поневолювала інші народи, а лише захищала свої землі від ласих на чуже добро загарбників.

Члени центру «Новини» підготували радіогазету «Нескорена та незламна наша ненька Україна», а також оформили стенд «За Україну боролись до загину» з колажем зі знімків усіх тих, хто загинув, відстоюючи право українців на гідність і власну державу. Цікаво та змістовно пройшли години спілкування «Ми діти твої, Україно», «Цвіт української нації», «Україна – країна гідності й свободи», «Революція гідності».

Усіх полеглих за Україну вшанували хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті.  

Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

Нам треба об’єднатись воєдино,

Бо мрії й прагнення у нас одні –

Щоб стала вільна й сильна Україна.

Ми скажемо всі разом: «Ні – війні!»

Тетяна КОРНЄЄВА,
педагог-організатор Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3

№ 9 від 28 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 190 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]