Неділя

19.05.2019

23:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вперед, на Олімп!

Знання історії та розвитку олімпійського руху, його ідеалів і цінностей, формування в учнів навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять спортом має велике виховне і освітнє значення. Саме тому Національний олімпійський комітет України ініціював проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».Відбувся цей захід і в нашому місті, 26 березня, в спортивній залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. У змаганнях взяли участь учні 5-6 класів. Зокрема, господарів закладу представляла команда «Прометей», а Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» – команда «Олімпійці». 

Перед початком змагань привітали учасників, побажали їм успіху та перемог методист міського відділу освіти Тетяна Слободян та головний спеціаліст Острозького міського відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ольга Лозюк. Вони і були головними суддями заходу.

Змагання включали в себе три етапи: презентація, спортивна вікторина та естафета. Аби гідно їх пройти, учасникам довелося неабияк постаратися та проявити спритність, кмітливість, швидкість та ерудованість. На першому етапі обидві команди отримали рівну кількість балів, хоча, як на мене, презентація Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» була значно сильнішою. Більш ерудованими у спортивній вікторині показали себе «Олімпійці». Однак, в естафеті впевнено стала лідером команда «Прометей». У підсумку склалося так, що обидві команди набрали рівну кількість балів. Отож, аби справедливо та остаточно визначити переможця, судді ввели додаткові спортивні завдання. Боротьба між учасниками справді була запеклою. До останньої миті ніхто не знав, хто ж здобуде перемогу. Активно підтримували учасників змагань вболівальники, особливо гучна група підтримки була в «Олімпійців».

В результаті двобою переможцем стала команда Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 «Прометей», з чим її вітаємо та бажаємо успіхів в наступному обласному етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Переможців і призерів змагань Ольга Лозюк та Тетяна Слободян нагородили кубком та грамотами.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 180 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]