Неділя

19.05.2019

23:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Впорядковували документи

Острозький шиноремонтний завод вже давно не працює. Він був визнаний банкрутом, ліквідований і проданий новому власнику. На жаль, ліквідатор не подбав про передачу документів у архів, які є основою для призначення людям пенсій. Минулого тижня за сприяння Острозької міської ради та міського голови Олександра Шикера кадрові документи було упорядковано та передано до міської ради. На світлині поруч ви бачите, як відбувалося впорядкування документації у кабінеті міського голови працівниками архівного відділу Острозької райдержадміністрації, міської ради та колишніми працівниками ліквідованого підприємства.  

Начальник архіву Тетяна Ковальчук розповіла, що, на превеликий жаль, Острог, одне з не багатьох міст області, до речі, центр аж двох адміністративних одиниць – Острозького району і міста обласного підпорядкування – не має трудового архіву, який є майже у всіх районних центрах Рівненщини. Рішення про утворення трудового архіву було прийнято ще у жовтні 2009 року Острозькою райрадою, але, на жаль, воно до нині не виконано. Архів, який знаходиться у приміщенні райвійськкомату, не може прийняти всю документацію через малу площу. Там зберігаються документи, які належать до основного архівного фонду, зокрема, рішення та розпорядження органів місцевої влади, преса та інша історична документація.

– Впорядковані документи по особовому складу колишнього шиноремонтного заводу, до надання приміщення для трудового архіву, будуть тимчасово зберігатися у приміщенні Острозької міської ради, – продовжує свою розповідь Тетяна Петрівна. – Для людей, які виходять на пенсію і колись працювали у ліквідованих підприємствах, і нас, архівістів, також – відсутність трудового архіву, впорядкованих документів є великою проблемою. Ми не можемо давати відповіді на запити громадян. Ми опрацювали велику частину документів, інші – ще перебувають на ліквідованому підприємстві. Думаю, що ми їх також перевеземо, впорядкуємо і вони також будуть служити людям.

За словами Тетяни Ковальчук сьогодні ще багато документів не передані до архіву з ліквідованих підприємств. Це стосується великих підприємств, таких як меблева фабрика, цукровий завод, молокозавод, так і малих приватних, які колись працювали, але припинили свою роботу.

Іван МОЧЕРНЯК

№7 від 8 лютого 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 194 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]