Понеділок

20.05.2019

05:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вручено першу волонтерську платіжну картку

Сьогодні надання благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції на Донбасі є дуже актуальним і важливим. ВАТ «Державний ощадний банк України» не стоїть осторонь цієї справи і нещодавно випустив волонтерські платіжні картки, які мають ряд переваг перед іншими. Подібних раніше не було. У вівторок, 26 травня, в приміщенні Острозького ТВБВ № 10017/0122 керуюча відділенням Наталія Стратюк вручила представнику «Волонтерів Острожчини» Світлані Панченко першу на Острожчині і одну з перших на Рівненщині нову електронну платіжну картку (на фото). 

– Нова платіжна картка від Ощадбанку є карткою міжнародного класу, – розповіла Наталія Андріївна. – Видається вона безкоштовно, поповнення і зняття з неї готівки також є безкоштовними в будь-якому банкоматі та касах банків України. Важливо є і те, що волонтерською платіжною карткою можна користуватися через сучасні програмні комплекси, такі як Mobile-банкінг «Ощад 24/7», і WEB-банкінг «Ощад 24/7». Ми дуже раді, що у нас на Острожчині активно діють волонтери. Завдяки їм кожен має можливість приєднатися до них і зробити добру справу, щоб надати посильну допомогу захисникам Вітчизни. Хотілося б, щоб побільше було таких людей, які дійсно щиро вболівають за Україну, хочуть, щоб вона була мирною, процвітала. А взагалі є велике бажання, аби волонтерський рух на Острожчині, і у всій країні, працював постійно, реалізовуючи різні мирні соціальні проекти після закінчення АТО. В багатьох країнах світу так і є. А наш банк буде їм в цьому допомагати.

Світлана Панченко повідомила нам, що першими внесли свої кошти працівники Ощадбанку. Працівники нашої редакції також були в числі перших, хто вніс невелику суму на нову платіжну картку. Подаємо реквізити для перерахунку: номер волонтерської платіжної картки – 4790 7000 0507 8689 для поповнення фізичними особами. Для перерахунку коштів підприємствами, установами та організаціями подаємо банківські реквізити: Ощадбанк, Рівненське облуправління, МФО 333368, код ЄДРПОУ 09333401, № транзитного рахунку за операціями з платіжними картками 2924891601, картковий рахунок № 26255500853838 в гривнях України, Панченко Світлана Іванівна. Для оформлення переказу необхідно вказати ідентифікаційний номер, присвоєний Державною податковою адміністрацією. Тел. для довідок (0362)-64-94-63 – відділ платіжних карток Рівненського обласного управління Ощадного банку України. Контакт-центр: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних по території України) – цілодобово, 044-363-01-33 (за стандартним тарифом) – цілодобово.

– Дорогі співвітчизники! Нашим землякам, які захищають Вітчизну від лютого ворога, вкрай необхідна ваша підтримка і фінансова допомога. Не будьте байдужими. Внісши кошти на нашу нову волонтерську платіжну картку, бодай 5 гривень, ви зробите свій вклад у підтримку українських воїнів, – зазначила після вручення нової волонтерської платіжної карти Світлана Панченко.

Сьогодні дуже важкий час і в мирних регіонах, а в зоні АТО й поготів. Лютий ворог, наш північно-східний горе-сусід (хай Бог боронить від таких, але…) поставив собі за мету будь-якими методами знищити Україну, зробити її своєю провінцією, поневолити волелюбний український народ. Потужна сатанинсько-репресивна КДБіська машина, яка залишилась вся в москві ще з часів СРСР, розробила і реалізовує диявольський план відновлення імперії. Вони, мабуть, все прорахували – майже знищили армію руками януковича, регіональних зрадників і засланих міністрів-шпигунів, завербували сотні, а може й тисячі агентів у різних структурах, і багато іншого, про що ми ще не знаємо й не здогадуємось. Але таки «яструби війни» в одному помилилися і, мабуть, не врахували те, що підніметься народ, з’являться волонтери, які у найскрутніші часи існування нашої незалежної країни протягнуть руку допомоги українським силовим структурам. Завдяки героїзму захисників Вітчизни, підтримці волонтерів, а по суті більшості народу України, ворога було зупинено, його погнали з нашої землі, і можливо, знищили б та притягнули б до відповідальності, якби не відкрите втручання нашого одвічного лютого ворога – клятої москалії. Але ми віримо, що спільними зусиллями здобудемо перемогу, потрібно тільки як в роки Другої світової війни дотримуватись принципу «Все для фронту! Все для перемоги!». І нові платіжні картки від Ощадбанку, які, мабуть, будуть вручені й іншим волонтерам, допомагатимуть в цьому.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 22 від 30 травня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 240 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]