Середа

24.04.2019

18:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вручили іменні стипендії Володимира Кузя та Ковальських

Стипендії фонду Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя», а також Фонду Ковальських для наукових досліджень в Україні отримали нещодавно студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Острозька академія». 

Стипендії вручала почесний академік Острозького академічного братства, племінниця засновника фонду «За здоровий спосіб життя» Віра Маланчій та студент і друг В. Кузя, співзасновник фонду Богдан Колос.

– Зараз настав той час, коли наш народ кличе нас на допомогу, на допомогу країні, яка прожила лише трохи більше двадцяти років після важких радянських часів. Я побував у багатьох містах України. Наша молодь – це надзвичайні люди. Мене дуже тішить те, що молоді люди намагаються допомогти своєму народові. Я вдячний вам за це і за те, що дали мені нагоду теж допомогти Україні, – йшлося у вітальному слові Б. Колоса.

Нагадаємо, що Володимир Кузь — це громадський та спортивний діяч української діаспори Канади. Свої гроші він заповів на суспільні потреби української молоді.

– Мої перші слова про Острозьку академію, які я зазвичай кажу: «Там завжди є щось нове». Тут усе розвивається, це чудове місце для навчання: спокійно й приємно. Я завжди говорю про це, коли є така можливість і завжди раджу приїхати сюди, – поділилася після вручення Віра Маланчій.

Руслана МАРИНИЧ

Фото Євгена МАЛЬЧИКА

№ 25 від 20 червня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 179 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]