Вівторок

23.04.2019

05:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Кожного року, в чудові весняні дні, у бібліотеках нашого міста проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому. Це свято згуртовує дітлашню, з ним пов’язана радісна творчість і серйозна розмова про книги, літературно-пригодницькі мандрівки, розважальні ігри, цікаві вікторини, конкурси та спілкування з друзями.  

Під час проведення Тижня дитячого читання активізується робота бібліотек щодо популяризації дитячої книги через оформлення книжкових виставок, переглядів літератури, виставок книг-ювілярів та письменників-ювілярів тощо. Всеукраїнський тиждень дитячого читання залишається найпопулярнішім святом шкільних весняних канікул, святом книги і читання.

Працівники міської бібліотеки для дітей в співпраці з бібліотекою ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 добре розуміють значення цього свята і завжди прагнуть організувати його для читачів цікаво і змістовно. З цією метою було підготовлено і проведено чимало заходів: година-екскурсія «Добридень, книжкова країно!» – (презентація книжкових новинок) для учнів 1-3 класів; День енциклопедії «Ці книги знають про все на світі» – конкурс для допитливих, 7-8 класи; відеокруїз «Українські письменники дітям», 5-6 класи.

Але найбільш цікавою була зустріч з поетом рідного краю Олесем Ундіром, присвячена Всесвітньому дню поезії. Це – творча людина, завжди непересічна особистість, сповнена нових ідей, проектів, фантазій. Він пише для себе, для своїх близьких, колег, за покликом душі.

Олесь Олексійович розповів дітям про свій творчий шлях, читав вірші, відповідав на запитання присутніх. На зустріч він прийшов зі своєю онукою першокласницею Любонькою.

Бібліотекарі оформили книжкову виставку «Поетична Острожчина», на якій були представлені збірочки поезій, прози наших земляків.

Свої твори читали і ті, хто причастився до Поезії, до кого завітала Муза. Можливо, вірші наших юних поетів ще недосконалі, але вони ідуть від щирого серця, від бажання подарувати нам, читачам, часточку себе. Серед юних обдарувань – Ліза Рожко, Аліна Мартиновська, Юля Захарчук.

Тож запрошуємо усіх охочих до бібліотеки, з нами буде весело, пізнавально і цікаво. Читайте, хай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки з нової книги. Пам’ятайте слова з «Повісті минулих літ», що книги – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості. Вчіться у героїв книжок любити нашу землю, її мову, мистецтво. Мандруйте рідною країною, пізнавайте себе і людей, знайомтеся з подіями, які відбулися у давнину, заглядайте у майбутнє. Чекаємо ваших вражень, адже зустріч з книгою завжди цікава, захоплююча і неповторна!

Алла БАЗАН, завідувач міської бібліотеки для дітей

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]