Неділя

21.04.2019

21:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вшанували кращих учнів школи
Щороку навесні в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходить свято «Творча обдарованість». Це – пора жнив, підсумок зробленого, вивченого, досягнутого. Цього року вшанування переможців олімпіад, конкурсів, турнірів відбулося 17 травня в актовій залі школи.  

У цей день не було сумних облич, адже переповнена актова зала рясніла посмішками, гордістю. І це відчувалося у задоволеній метушні учнів різних класів, які чекали свого виходу на сцену, щоб їм вручили диплом чи грамоту, у щирих оплесках, які раз у раз лунали на підтримку дитячих досягнень, у радості, яка переповнювала серця батьків, а ще – у вчительських очах, які пишалися своїми учнями, адже це саме їхні успіхи є найпершими плодами педагогічної праці.

Традиційно в рамках свята «Творча обдарованість» педагогічний колектив обирає одну дитину, якій вдалося упродовж року показати себе якнайкраще. І варто зазначити, що для цього мало добре вчитися, здобувати призові місця на олімпіадах з базових дисциплін (хоч це теж надзвичайно важливо!), – ще треба відповідати гордому званню «Творче обдарування», тобто бути активним у громадському житті, у позакласній та позашкільній роботі, володіти лідерським потенціалом, бути гідним прикладом для наслідування усім іншим учням школи.

І ось, коли на сцену піднялось більше сотні школярів, коли на ній затихли останні ноти пісень, танців та інших художніх номерів, у залі настала тривожна, хвилююча тиша. Вона підказувала, що найурочистіша мить свята настала, і що саме зараз стане відомим ім’я учня, який одержить горде звання «Творча обдарованість-2013» та пам’ятний сувенір із рук директора школи. Таким учнем цього року стала переможниця шкільних та міських олімпіад з української мови та літератури, з інформаційних технологій, з правознавства, з географії, переможниця міського етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, призер обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» в номінації «Вірші учнів старших класів», учасниця турнірів з правознавства та географії, голова центру інформації учнівського самоврядування, ведуча міських та шкільних свят, ініціатор проведення різноманітних заходів, акцій, учениця 10-Б класу Анна Стасюк.

Коли ім’я переможниці пролунало, емоцій не стримував ніхто, уся школа щиро раділа  успіху дівчини, але найбільше раділа мама учениці, яка навіть не сподівалася, що саме її донька одержить таке почесне звання. Не стримувала сліз і сама Аня, адже для неї ця нагорода теж стала сюрпризом. Після цього були оплески, щира радість, квіти та привітання…

Катерина ДЕНИЩУК,
педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 290 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]