Вівторок

23.04.2019

09:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Всі рішення прийняли одноголосно
У п’ятницю 27 липня відбулося засідання двадцять шостої сесії Острозької міської ради шостого скликання. Депутати з усіх питань порядку денного були одностайні у думках, щодо прийняття запропонованих рішень, лише у «Різному» вони активно обговорювали порушені виступаючими проблеми.

Напередодні сесійного засідання, з 23 по 26 липня,  відбулися засідання постійних комісій, де розглядалися всі питання порядку денного. Вони попрацювали плідно, тому крім уточнень, прохань роз’яснити певні нюанси щодо запропонованих рішень, дискусій і пропозицій не виникало. Секретар міської ради, в.о. міського голови Микола Добровольський, який вів засідання сесії, оголосив порядок денний і запропонував внести до нього ще додаткових 5 питань. Депутати без заперечень затвердили план роботи сесії, а потім так само одноголосно прийняли рішення щодо розгляду заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок (доповідач депутат Володимир Степанюк (ВО «Батьківщина»)); про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік (начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун); про затвердження списку присяжних Острозького районного суду; про внесення доповнень до рішення міської ради від 30 грудня 2011 року № 229 «Про затвердження результатів інвентаризації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста» (по обох – перший заступник міського голови Віталій Ундір); про надання дозволу Острозькому КП «Водоканал» на відкриття кредитної лінії (заступник міського голови Володимир Мацун). Також одноголосно депутати голосували і по додаткових питаннях порядку денного, які розглядалися комісіями напередодні: про інформацію Острозького міжрайонного прокурора про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі (заступник Острозького міжрайонного прокурора Володимир Баранчук); про внесення додаткових штатних одиниць – фахівців із соціальної роботи в структуру Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (в.о. міського голови Микола Добровольський); про затвердження Порядку відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у власності територіальної громади міста (перший заступник міського голови Віталій Ундір); про проведення переоцінки комунального майна Острозької міської ради (заступник міського голови Володимир Мацун).

У останньому питанні порядку денного – «Різне» депутат Сергій Рибачок (ВО «Свобода) озвучив звернення жителів одного з мікрорайонів міста про те, щоб прийняли міри до одного із їх сусідів, який поводить себе некоректно, примусити його дотримуватись правил добросусідства. Після обговорення депутати погодились, що питання необхідно ґрунтовно вивчити і на одній із наступних сесій буде прийняте відповідне рішення.

Головуючий на сесії Микола Добровольський повідомив, що у міську раду поступило клопотання релігійної громади Свято-Воскресенської парафії щодо надання погодження на передачу культової будівлі у власність громади. Начальник відділу з юридичної роботи Оксана Митрофанова повідомила сесії, що рішення щодо цього питання прийматиме облдержадміністрація, міська рада має дати своє погодження чи заперечення. Депутат Лариса Бащук (Партія регіонів) зазначила, що на ремонт приміщення було затрачено дуже багато коштів громади і залучених нею від благодійників, тому вона просить погодження надати. Начальник відділу культури міськвиконкому, депутат Зоя Систалюк (ВО «Батьківщина») нагадала, що храм є пам’яткою місцевого значення і в договорі про передачу його у тимчасове користування зазначено, що громада зобов’язана утримувати споруду у належному стані. Вона наголосила, що заборонено без відповідного погодження здійснювати перебудову чи інші роботи. Після бурхливого обговорення питання було доручено підготувати відповідне рішення для розгляду на наступній сесії.

Депутат Борис Гловацький від імені мешканців житлового будинку навпроти «Смачної зупинки» подякував міськвиконкому за обмеження графіка роботи цього закладу, наголосив на необхідності розв’язати проблему із зупинкою таксі. У тому районі регулярно порушується тиша у нічний час, що заважає мешканцям будинку. Він також привернув увагу народних обранців, міськвиконкому на проблему, із якою стикаються мешканці вулиці Степової та сусідніх через те, що недалеко працює ферма, звідки поширюється нестерпний сморід. Це заважає людям нормально працювати і відпочивати.

Депутат Юрій Олексійчук (ВО «Свобода») повідомив про аварію водопровідної мережі у одному із будинків по вул. Гагаріна і наголосив на необхідності введення у штат ОКП «Водоканал» чергового інженера. Керівник цього підприємства Іван Войтов просив депутатів допомоги у  посиленні роз’яснювальної роботи із боржниками. Він зауважив, що є проблеми у підприємства із виплатою заробітної плати, оплатою понаднормового часу роботи, фінансуванням термінових робіт, вже давно застаріла техніка та ін. Після обговорення цього питання сесія завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 350 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]