Неділя

21.04.2019

17:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вся правда про Оріфлейм
У своїй статті я хотіла б вам розповісти про MLM – бізнес, а саме – бізнес в компанії ОРІФЛЕЙМ, який увірвався на ринок продажів, як блискавка, і завойовує все нові і нові позиції. Хочу відмітити, що у наш час MLM, об’єднавшись із Інтернетом, утворили коктейль майбутнього, який незабаром завоює більшість.  

За прогнозами багатьох фахівців, до 2030 року основне місце в продажах займуть MLM і інтернет-маркетинг як найбільш прогресуючі системи маркетингу останніх років. Набагато менші долі дістануться системам роздрібної і прямої торгівлі.

Так що ж таке MLM в Оріфлейм? Багато хто називає цю індустрію «багаторівневий маркетинг», також досить поширена ще одна назва «Мережевий маркетинг». Сотні тисяч людей стікаються зі всього світу в цю приголомшливу сферу діяльності. Причини досить прості: мережевий маркетинг – це шанс, який є у кожного, незалежно від освіти, досвіду, сімейного стану, віку.

Мережевий маркетинг Оріфлейм – це можливий шлях до успіху у власному бізнесі, особистому житті і багатстві, також важливо відзначити, що це ще і можливість допомагати іншим людям. Ось вже 45 років Оріфлейм надає людям такі переваги, як низький ступінь ризику і прийнятні умови для початку роботи. Але, не дивлячись на ці приголомшливі переваги, деякі люди до цих пір неохоче діляться цією концепцією з іншими. Виникає питання – ЧОМУ?

Все дуже просто. Коли людина не розуміє що-небудь, їй складно в це щиро вірити. Якщо ви самі не вірите в мережевий маркетинг, то природно, не можете бути від нього в захопленні, і з ентузіазмом розповідати тим, хто вас оточує. На жаль, мережевий маркетинг неправильно розуміється більшістю людей, головним чином тими, чий досвід через які-небудь причини виявився невдалим.

Видатний німецький поет вісімнадцятого століття Гете якось сказав: «Ми не володіємо тим, чого не розу­міємо».­

Хотілося б, щоб ви були в змозі застосувати цю істину до мережевого маркетингу. Якщо ви зупините свій вибір на роботі в компанії Оріфлейм, то підкорите цей бізнес!

Бізнес в компанії Оріфлейм – це не лист, який ви повинні переписувати сорок разів, і не заборонена лотерея, в якій люди отримують гроші, вербуючи інших для участі в грі.

Мережевий маркетинг не забере весь ваш час. Близько 90% людей, що займаються цим бізнесом, спонсорують неповний день.

Наша концепція є законною і працює, і це чиста правда! Вона працює для тих, хто навчився нею користуватися.

Вже 45 років компанія Оріфлейм спеціалізується на виробництві продукції по догляду за шкірою, яка поєднує мудрість природи і інновації сучасних технологій. Життя кожного продукту Оріфлейм починається в Центрі дослідження шкіри, де завдяки складним науковим дослідженням на світ з’являються унікальні патентоспроможні технології. Декоративна косметика, аромати і аксесуари завжди відповідають найновішим трендам в області краси і моди. Продукція Велнес пропонує натуральні методи контролю ваги і допомагає придбати здорові звички. Наша продукція не тестується на тваринах – це дуже важливо!

Працюючи в Оріфлейм, кожен консультант має можливість спілкуватися з новими цікавими людьми, розширювати коло своїх друзів і рости професійно, подорожувати за кордон і брати участь у гран­діозних заходах нашої компанії.

Дякуючи компанії, минулого року я була на Золотій конференції у Швеції – батьківщині Оріфлейму. Це незабутні враження, адже Стокгольм прийняв близько 10 000 лідерів із 62 країн світу. Такий прийом могла влаштувати тільки компанія Оріфлейм! А нещодавно я була запрошена на ще один неймовірно захоплюючий захід – Банкет Директорів, де лідерів нагороджували подарунками та грошовими преміями. Отже, гарно працює той, хто гарно відпочиває!

На закінчення хочу сказати, що в нашій компанії:

– Ви маєте власний бізнес, Ви – бос!

– Ви – доброволець! Ви не зв’язані ніякими зобов’язаннями що-небудь робити!

– Ви завжди можете розраховувати на підтримку і допомогу людини, що запросила вас в цей бізнес! Це особливо важливо, коли починаєте нову справу.

– Почати розвиток бізнесу в нашій компанії ви можете із 5 гривень, а заробити – скільки самі захочете.

Мрії, цілеспрямованість і віра в перемогу допомогли багатьом Лідерам Оріфлейм в усьому світі досягти успіху. Зараз я запрошую Вас використати необмежені можливості компанії. Я впевнена, що у Вас з›явилося бажання почати діяти для того, щоб змінити стан речей у Вашому житті, і наблизитися до досягнення Ваших цілей. Тому я запрошую Вас відвідати мій офіс (м. Острог, вул. Мануїльського, 35 або зателефонувати за номером 067 254 37 85) і дізнатися більше!

 Бажаю Вам стрімкої кар’єри в Оріфлейм!

Віта ФЕДОРЧЕНКО, директор компанії «Oriflame»
№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 563 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]