Четвер

18.04.2019

20:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Встановили куполи на Свято-Миколаївській церкві

У понеділок, 9 лютого, відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Свято-Миколаївської церкви. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик разом зі священиками Острозького благочиння благословили підняття куполів на новозбудований храм. 

Попри холодну вітряну погоду, віряни змогли в цей день бути присутніми на урочистій та історичній події. Усі раділи, як змінився зовнішній вигляд храму. Громада надіється, що з милосердя Божого, найближчим часом розпочнеться наступний етап робіт з відновлення православної святині, яка стане справжньою окрасою Острога.

Наостанок протоієрей Юрій Лукашик сказав: «Все, що ми так багато зробили за чотири роки у будівництві нашого храму, – завдяки Божій благодаті, старанню і наполегливості наших парафіян, допомозі жертводавців, а також небайдужому ставленню до нашої церкви острожан та гостей міста. Маю тверду віру, що в серцях наших парафіян закладена велика любов і поклик серця. Саме жертовність та безкорислива праця приносить взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу нагороду. Як говорив преподобний Серафим Саровський: «Той, хто приймає щось, отримує людську радість, а той, хто дає, отримує радість божественну».

За повідомленням сайту
Свято-Миколаївської церкви м. Острог

№ 7 від 14 лютого 2015 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 289 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]