Неділя

21.04.2019

17:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вступників по осені рахують
Підходить до завершення вступна кампанія 2013 року по всій Україні та в близькій нам Острозькій академії зокрема. Як кажуть, курчат по осені рахують. Вступників теж, але певні результати маємо вже сьогодні, адже зарахування на бюджетну форму вже закінчилось. Ними поділилась відповідальний секретар приймальної комісії в Острозькій академії Галина Пастушок.  

– Містом ходили чутки, що академія переживає не найкращі часи, і цьогоріч не набере не те що контрактників, а й бюджетників. Все через те, що на території вузу не було звичайної метушні, паніки, напливу абітурієнтів. Запевняємо, академія не лише повторила, а й покращила минулорічні показники за кількістю абітурієнтів, адже цього року зареєстровано приблизно на 300-400 заяв більше, ніж минулого року. Черг вдалось уникнути завдяки системі електронного вступу. Близько 60% абітурієнтів подавали до нас документи саме таким чином. До Національного університету «Острозька академія» все частіше вступають молоді люди зі сходу та півдня України. Майже всі вони подавали документи за допомогою мережі Інтернет. І багато було таких, які побували в академії вперше, коли вже були рекомендовані до вступу і привезли оригінали документів. Приємно, що їм сподобався наш заклад, і їх бажання вчитись у нас лише утвердилось. Багато абітурієнтів говорили, що у виборі вишу керувались різними рейтингами. І п’яте місце, яке посідає Острозька академія, за міністерським рейтингом теж зіграло свою роль. Нам приємно, що досягнення та здобутки академії оцінили не лише укладачі рейтингу, а й вступники, наші нові студенти.

Найбільше, звісно, поданих заяв було з Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Волинської областей. Але є діти, яких ми прийняли на бюджетну форму навчання з Криму, Одеси, Миколаєва, Донецька, Луганська, Полтави та інших досить віддалених від нас міст. Найбільше люблять приїжджати подавати документи безпосередньо в академію волиняни. Цього року навіть був цікавий випадок. Одна мама з сином привезла оригінали документів в останній день із Луцька… на таксі. Ми говорили, що можна дістатись маршруткою і зачекаємо на них, але, як виявилось, того дня був день народження хлопця, і у наш вуз він давно мріяв вступити. Тому задля швидшого здійснення мрії мама зробила такий подарунок.

Якщо говорити в цифрах, то на одне місце в академії був конкурс понад 18 осіб. Кожен четвертий абітурієнт, який подав заяву на вступ до Острозької академії, закінчив школу з відзнакою (золотою або срібною медаллю). Майже сотня заяв – від пільговиків, але подали оригінал з них небагато – побоялись, що матимуть низьку успішність, не встигатимуть за іншими, так як вимоги у Острозькій академії ставляться високі.

Випала також можливість поспілкуватись з майбутніми студентами, які приїхали подавати оригінали документів на контрактну форму навчання.

– Я обрав спеціальність «документознавство та інформаційна діяльність», бо вона відкриває хороші перспективи у плані працевлаштування, дозволяє добре вивчити англійську мову та й цікава мені як така, – ділиться Дмитро Свирид. – Подавав документи і у Рівне, і в Київ, але зупинив вибір на Острозькій академії. Давно вже мав її на увазі, планував саме сюди.

Людмила Плотка подавала документи у різні вузи Рівненщини на економічний факультет.

– З усіх найбільш мені була цікава спеціальність «фінанси і кредит», саме за цим напрямом і навчатимусь. А оскільки не хотіла бути далеко від дому і обирала серед вишів Рівненської області, то Острозька академія однозначно найавторитетніша.

З додатковою інформацією про вступну кампанію та списками рекомендованих до зарахування ви можете ознайомитись на сайті www.vstup.info.

Нагадаємо, що зарахування продовжується ще на умовах контракту. А за якихось два тижні вчорашніх абітурієнтів приймуть в академічну сім'ю на посвяті в спудеї.

Людмила ПАНАСЮК

№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 306 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]