П'ятниця

26.04.2019

05:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Втридцяте відкриває свої двері «Острозьке ВПУ»
Традиція проводити дні відкритих дверей у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Острозьке ВПУ» започаткована з року його відкриття. Таким чином майбутні абітурієнти отримують можливість скласти уявлення не тільки про умови навчання, але й познайомитися з іншими сторонами учнівського життя у навчальному закладі – художньою творчістю та спортивними досягненнями.  

Як і завжди, розпочалася зустріч майбутніх абітурієнтів у фойє училища. Саме тут навчальний заклад запропонував широкий вибір робітничих професій, продемонструвавши фільм «Зроби свій вибір». Згодом гостей ознайомили з матеріально-технічною базою училища – навчальними кабінетами, навчально-виробничими майстернями, лабораторіями, гуртожитком. Також в цей день в учнів шкіл, ліцеїв не лише міста Острога та району, а й з Хмельницької та Тернопільської областей, була унікальна можливість познайомитися з керівництвом нашого училища.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Михайло Пархута познайомив гостей з історією, традиціями училища та з особливостями правил прийому у 2013 році, розповів про професії, які здобувають в училищі, про їх престиж та гарантоване працевлаштування, про намічений шлях до професійного успіху і впевненості у майбутньому.

Також у програмі дня відкритих дверей проводився майстер-клас групою перукар-модельєр. Учні надавали перукарські послуги, безкоштовно майстрували зачіски, робили стрижки та демонстрували колекцію зачісок. Для гостей училища свої кондитерські здібності показували учні навчальних груп кухарів-кондитерів, організувавши виставку-продаж кондитерських виробів. Кравці-закрійники зробили виставку та демонстрували нові колекції одягу «весна-літо», створені під керівництвом майстрів виробничого навчання.

Завершився день відкритих дверей чудовим святковим концертом, який підготували учнівські творчі колективи Острозького ВПУ: хореографічний, вокальний колективи та солісти ВІА.

Щороку, проводячи день відкритих дверей в училищі, переконуєшся, що приємна невимушена атмосфера спілкування, яка панувала під час даної зустрічі, непідробний інтерес абітурієнтів, вказують на доцільність організації та проведення подібних заходів.

Оксана ВЕНГЕРЕЦЬ, художній керівник ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 1359 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]