Середа

24.04.2019

15:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вулицю Вишенського відремонтували

Завершується 2014 рік. Він був дуже важким, але незважаючи ні на що, вдалося багато зробити в плані благоустрою в місті. Про це на початку минулого тижня відбулася моя розмова з міським головою Олександром Шикером. 

– Міська влада давно обіцяла зробити ремонт дорожнього покриття одних з найбільших магістралей міста – вулицях Татарській та Вишенського. Тепер там уже дороги покращилися.

– Асфальт по згаданих вами вулицях був в окремих місцях справді жахливий. У міську раду зверталися неодноразово, як мешканці тих вулиць, так і депутати міськради.   Ще минулого року планувалося зробити ремонт на Татарській і Вишенського, але не вийшло через затримку держказначейством коштів. Цього року, завдяки сприяння обласної влади, зокрема, тодішнього донедавна голови ОДА Сергія Рибачка та його заступника Тараса Пустовіта, необхідні кошти надійшли. Тож за гроші міської ради, за рахунок частки субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам і за рахунок обласної частки субвенції проведено капітальний ремонт доріг по вулицях Татарська  на суму 990 тис. грн. та Вишенського  – 999 тис. грн. Крім того, нам вдалося зробити ремонт на вулиці Огієнка вартістю 352,9 тис. грн. Він здійснювався за рахунок обласної частки субвенції фінансування зони спостереження Хмельницької АЕС.

На вулицях Татарській та Вишенського місцями піднято бордюри, прочищено систему водовідведення. Зокрема, нам вдалося  змінити ситуацію у одному з найпроблемніших місць Нового Міста – біля клубу КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат». Там після дощу довго застоювалась вода, бо були захаращені водовідвідні канали. Тепер їх ми спільно з мешканцями того району, зокрема сім’єю Тимощуків, прочистили. Будемо сподіватися, що тепер там дорога буде в задовільному стані.  

– Ремонт вулиці Вишенського проводився під час дощу, острожани нарікали, що за таких умов дорожнє покриття буде неякісне…

– Я і сам дуже незадоволений таким станом речей. До мене і моїх заступників також люди телефонували, зверталися. Вони стурбовані тим, що асфальт кладуть на мокру поверхню. Але куди подінешся – кошти щойно надійшли і їх необхідно освоїти. Тож довелось проводити роботи під час дощу, у вечірню пору. Дорожники запевняють, що негода не вплине на якість робіт. Будемо сподіватися, що саме так і буде. 
 
Розмову записав Іван ГЛУШМАН

 

№ 53 від 27 грудня 2014 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 242 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]