П'ятниця

24.05.2019

16:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Взялися» за дороги
Весною і восени, а буває що влітку і зимою, під час дощів деякими вулицями нашого міста важко пройти через те, що вони до цього часу ще без твердого покриття. Міська влада працює, щоб зменшити їх кількість і минулого року було асфальтовано кілька міських магістралей. Цього року цей процес продовжується. В місті вже почали ремонт доріг.

Почався він у четвер, 5 червня, коли на вулиці Древлянській з’явилась техніка та дорожники. Вони знімали пошкоджений асфальт, який місцями під дією сонця і важких автомобілів деформувався і на об’їзній дорозі, яка веде з нашого міста до Здолбунова, утворилися досить глибокі колії, горби та ями. Вони також суттєво погіршують рух транспорту вулицями Луцькою (на фото) та Чорновола. Тож було вирішено ремонт доріг почати саме там.

У розмові із майстром ПП «МВФ-13» із Шепетівки Лоріком Саакяном, я дізнався що ремонт згаданих вище вулиць буде здійснюватись не повністю, а лише ділянок із найбільшими пошкодженнями. Після зрізання розплавленого і деформованого асфальту на його місце, а також там де є значні ями, засипають чорний щебінь. Після його утрамбування дорогу асфальтують і таким чином ліквідують колії та ями. Мене запевнили, що тепер відремонтована дорога не «боятиметься» пекучого сонця і важкого транспорту.

Перший заступник міського голови Віталій Ундір розповів, що цього року, за кошти з різних джерел, планується відремонтувати, перш за все, об’їзну дорогу на Здолбунів (згадані вище), прокласти повністю нове тверде покриття на вулицях Незалежності, Мічуріна, Вересневій та Весняній, закінчити асфальтування вулиці Льва Толстого на Новому місті, з’єднавши її із бетонкою по вул. Набережній. Це будуть нові сучасні дороги, які радуватимуть мешканців Острога багато років і не потребуватимуть ремонту найближчим часом. На думку міських очільників – краще зробити один раз, «капітально», ніж потім постійно «латати» дірки. Крім того є домовленість, що з ремонтом вулиць Вишенського (в районі паливних складів), Лєрмонтова, до нового кладовища допоможе обласна влада. Я побував у тих районах під час підготовки цього матеріалу – там дороги і справді у жахливому стані. Будемо сподіватись, що цього року вдасться здійснити все заплановане і наше місто стане кращим.


Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 249 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]