П'ятниця

26.04.2019

04:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З акцентом на безпеці острожан
На засіданні сімнадцятої сесії Острозької міськради минулої п’ятниці було розлянуто 9 планових питань, депутатський запит, а також після її закінчення депутати активно обговорювали шляхи вирішення проблеми бродячих собак у місті.


Розпочалося засідання із привітання депутата-іменинника листопада С. Рибачка (ВО«Свобода»). Одноголосно був затверджений порядок денний, після чого дебати розгорнулися навколо ІІ питання порядку денного – розгляду заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок. Депутат
Р. Гресько (Партія регіонів) запропонував вилучити із проекту рішення пункти, які стосувалися дозволів на розробку проектів детального планування (ПДП) під гаражі. Він мотивував тим, що законодавчо ці питання не врегульовані, підстав для надання дозволів немає, і запропонував відтермінувати ці питання на 2 тижні, на наступну сесію. Однак депутат В. Степанюк (ВО «Батьківщина») зауважив, що двома тижнями тут навряд чи обійдеться і варто дати людям змогу втілювати свої плани. Також активно обговорювалась пропозиція депутата І. Кузьменка (ВО «Батьківщина») про передачу однієї з ділянок острожанину не в оренду, а в постійне користування. Зрештою, рішення по ІІ питанню було прийнято з врахуванням пропозицій депутатів – відтермінування ПДП та передачі ділянки в постійне користування.

Начальник міськфінуправління
Т. Мацун інформувала про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік. Йшлося про збільшення об’єму бюджету на 76 тисяч гривень у зв’язку із збільшенням дотації обласного бюджету. Ці кошти спрямуються виключно на зарплату. Також збільшуються доходи спецфонду під фактичні надходження і відповідно видатки з нього на ремонт та утримання доріг. Кошти спецфонду відділу культури спрямовуються на зарплату. Також в межах загальних асигнувань затверджено перерозподіл коштів із спрямуванням їх на освіту та культуру.

Найбільше уваги депутати приділили розгляду депутатського запиту С. Іщука («Сильна Україна»), який стосувався безпеки острожан. Зокрема, йшлося про необхідність встановлення світлофору на перехресті пр. Незалежності, біля пам’ятника князям Острозьким, задля безпеки острожан. Депутат ініціював звернення до ДП «Рівненський облавтодор» з проханням встановити світлофор. Продовжуючи тему безпеки, депутат Ю. Ягодка («Наша Україна») запропонував додати до цього ще і обмеження швидкості по проспекту Незалежності, адже не менше небезпечним відрізком дороги є ділянка біля прокуратури. Депутат В. Хохліч (ВО «Батьківщина») висловив пропозицію про лежачих поліцейських на дорозі, на що депутат О. Корнійчук (ВО «Батьківщина») зауважив, що в 30 км зоні ХАЕС не може бути таких обмежень на дорозі. Він запропонував підтримати запит С. Іщука, і кожному з присутніх депутатів просити своїх однопартійців в облраді спрямувати звернення по світлофору керівництву області. Зрештою, запит було підтримано.

На завершення сесії депутат О. Корнійчук запропонував передбачити в бюджеті наступного року 10 тисяч гривень на пам’ятник воїнам-афганцям у місті, дати острожанам відповідь, коли ж буде вуличне освітлення по вул. кн. Острозьких.

Секретар міської ради М. Добровольський нагадав депутатам про звітність, необхідність планування роботи на наступний рік.

Олена ТОЛОЧИК

Просмотров: 276 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]