П'ятниця

24.05.2019

17:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З акцентом на музшколі
На черговому засіданні міськвиконкому цього вівторка були присутні 10 з 11 членів виконкому. Вони розглянули питання роботи Острозької музшколи, організаційні питання роботи виконкому та заяви громадян, установ, організацій.

Про делеговані повноваження звітувалась член виконкому, директор Острозької музичної школи В. Кузьменко. Йшлося про 24 викладачів школи, з яких 12 з вищою освітою, 7 з вищою атестаційною категорією. Вони навчають 228 учнів на 4 відділах закладу. Валентина Романівна розповіла про успіхи, перемоги вихованців, позакласну роботу, урочисті заходи в місті, які відбуваються за активної участі учнів школи. Цьогоріч в школі замінені вікна і директор сподівається на ремонт фасаду наступного року. Разом з тим вона відзначила, що проблемами школи є відсутність технічної апаратури, нестача музично-теоретичної літератури та застарілі музичні інструменти. В обговоренні член виконкому В. Ундір порадив подати клопотання аби в бюджеті розвитку наступного року передбачити кошти на придбання інструментів, поцікавився чи вистачить бюджетного фінансування до кінця року. Коштів, за словами директора, вистачить, але є проблема з «завислими» оздоровчими вчителям. Міський голова подякував від свого імені та членів виконкому Валентині Романівні за успішну роботу закладу.

Члени виконкому прийняли рішення з питань стану виконання документів вищого рівня, виконавської дисципліни, затвердили план роботи на листопад.

Заяви, звернення громадян та юридичних осіб стосувалися майнових прав неповнолітніх, присвоєння поштових ад­рес, демонтажу будинків, розміщення зовнішньої реклами, оформлення прав державної та приватної власності.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 228 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]