П'ятниця

19.04.2019

17:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З акцентом на проблемах правопорядку
Минулої п’ятниці, 27 січня відбулося засідання двадцятої сесії Острозької міськради шостого скликання. На ній депутати розглянули 13 планових питань, додаткове, а також висловились щодо актуальних проблем життя міста.

Інформуючи про стан законності правопорядку на території Острожчини, Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук звернула увагу на ріст підліткової злочинності, показники якої сформовані 3 особами, повідомлень про насильство сім’ї, збільшення кількості дрібних крадіжок із метою заробити на спиртне. Тому прокурор звернулася до присутніх депутатів із проханням проводити роз’яснювальну роботу з виборцями на предмет захисту свого майна і дбайливішого до нього ставлення, аби убезпечити злодіїв від спокус.

 При розгляді заяв громадян про вилучення і надання земельних ділянок, депутат І. Кузьменко (ВО «Батьківщина») став на захист виборців вулиці Островського, які хочуть мати земельні ділянки з метою гаражного будівництва, і жителів вулиці Будьонного, яким для аналогічної мети було запропоновано створити ОСББ. Йому апелював начальник міського відділу Держкомзему в Острозі В. Степанюк. За його словами, по Островського земельних ділянок не виділяють, а лише дають дозволи на ПДП – як плани майбутнього надання земельних ділянок. Щодо гаражів на Будьонного, то там самовільне будівництво перетворилося на шанхай, і тому рекомендовано створити ОСББ, аби визначитися з ме­жами на землю.

Депутати одноголосно внесли зміни до структури Острозької міськради, затвердили нову редакцію статуту газети «Замкова гора», затвердили відкриття кредитної лінії КП «Водоканал». Введення додаткової штатної одиниці в Острозькій НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» було прийнято після детального обговорення, пояснень начальника відділу освіти Л. Кухарук.

Додатковим питанням, винесеним на розгляд депутатів, були зміни до бюджету на 2012 рік. Їх озвучив перший заступник міського голови В. Ундір. Йшлося про збільшення обсягу спецфонду бюджету за рахунок вільного залишку коштів, що утворився на 01. 01.2012 р. у зв’язку з непроведенням проплат казначейством в кінці року. Йдеться про 398 тисяч гривень, які використають на проплату котельні дитсадка „Веселка”, комп’ютеризацію шкіл, поточний ремонт доріг, реконструкцію вуличного освітлення і парку Шевченка, встановлення пандусів.

На завершення сесії міський голова О. Шикер звернувся до депутатів роз’яснювати своїм виборцям тарифну політику і причини зростання вартості комунпослуг, їх складові. Натомість депутат І. Кузьменко зауважив, що таке зростання викликає непорозуміння ще і тому, що прем’єр-міністр України заявляє про завищеність тарифів; запропонував написати звернення про неприпустимість таких заяв. Депутат Ю. Олексійчук (ВО „Свобода”) висловив пропозицію із зростанням тарифів підвищувати і якість послуг. Зокрема, кращого прибирання вулиць від снігу, раціональнішого виконання робіт. Міський голова пояснив проблему наявністю лише одного піскорозкидача і відповідно невстиганням вчасно дбати про розчистку усіх вулиць.

Проблему гральних закладів у місті знову порушив депутат О. Корнійчук (ВО «Батьківщина»). Він нагадав своє минулорічне звернення з цього приводу, і зважаючи на те, що проведена робота не дала дієвого результату, запропонував звернутися за допомогою в область. Актуальність проблеми підтвердила і прокурор Л. Ковальчук. Вона розповіла, що при проведенні перевірок окремі гральні заклади були закриті – очевидно попереджені кимось. По одному закладу, справа була скерована до суду, власник отримав адмінштраф, а майно було повернуто йому у власність. Любов Володимирівна акцентувала на тому, що важко зафіксувати факт гри на гроші, бо гравець не зізнається у цьому, знаючи про притягнення його до відповідальності. Відповідно не можливо сформувати доказову базу під 202 ст.п 2 – незаконне заняття гральним бізнесом. За її словами, в Україні було порушено багато справ по гральному бізнесу, але до суду вони не направляються за відсутністю доказової бази або ж по них виносяться виправдальні вироки. Тим часом, як приклад актуальності проблеми, вона розповіла про звернення в прокуратуру вагітної жінки. Усі гроші, які вона збирала на пологи, чоловік програв...

Наступне засідання сесії міськради відбудеться 24 лютого.

Олена ТОЛОЧИК

Просмотров: 244 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]