Понеділок

22.04.2019

03:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З акцентом на проблемах ринків
Сімнадцять планових питань та заяви громадян були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Острозької  міської ради у вівторок 17 квітня. Найбільше уваги, обговорень і пропозицій було  при розгляді питання про роботу ринків Острога.

Доповідав із цього питання міський голова О. Шикер.  Він поінформував, що у місті діє 3 ринки – «Явір» (директор В. Сінчук), сільськогосподарський приватний (підприємець М. Конощук) та міні-ринок (підприємець В. Ярощук).  Дав характеристику кожному і повідомив про результати проведених там перевірок. Так, на «Яворі» відсутня вивіска при вході та інформація про правила торгівлі, права споживачів, існують недоліки по вивозу сміття, транс­портні незручності. Окремі рекомендації і   власні плани з вдосконалення діяльності ринку адміністрація виконує, однак там є ще багато недоліків і проблем, вплинути на вирішення яких міська влада не може. Як зазначив Олександр Федорович, вона може лише рекомендувати контро­люючим органам вживати свої заходи впливу як результат спільних перевірок санстанції, ветмедицини, міліції. Щодо сільськогосподарського ринку, то туди планується перенесення оптової торгівлі з вулиці Яворницького, жителі якої не раз скаржились на стихійну вуличну  торгівлю, що заважає їм. Найбільшою проблемою міні-ринку доповідач назвав велику кількість бродячих собак, яких, очевидно, підгодовують його орендарі. Про результати перевірок ринків розповіли заступник головного санітарного лікаря району Сергій Івахненко та  заступник головного ветеринарного інспектора району   Сергій Данилюк. Однак міський голова апелював, що перевірки не мають результативності, адже не впливають на стихійну торгівлю по вулиці Яворницького. Щоб вони мали ефект, потрібно карати гривнею, тобто складати протоколи і подавати порушників на адмінкомісію. В обговоренні питання виступив також і М. Конощук. Він відзначив, що сільськогосподарський ринок деградує, адже звідти продавці тікають торгувати знову ж таки на вулицю Яворницького; пожалівся на розбиту під’їзну дорогу  до ринку і сусідство з наркоманами, яких не раз помічав поблизу. На це міський голова відповів, що умови на ринку повинен створювати власник, а контролюючі органи систематично, раз на тиждень  слідкувати за дотриманням правил торгівлі на ринках, перевіряти продукцію. Тоді там і настане порядок.

Про виконання міського бюджету за  перший квартал інформувала начальник міськфінуправління Т. Мацун. Зокрема його виконання склало 94%, по  власних доходах  – 88,5 %. В грошовому еквіваленті основна складова напов­нення – податок з доходів фізичних осіб – 2 454,3 тис. грн. У порівнянні з минулим роком цей показник збільшився на 12,5 %. Є ріст доходів по сплаті за землю. Як зауважив міський голова
О. Шикер, у зв’язку з недоотриманням надходжень до бюджету,  в облдержадміністрацію та обласне фінуправління підготовлені відповідні листи з проханням виділення додаткового фінансування.

Про роботу із зверненнями громадян  за І квартал інформувала керуючий справами міськвиконкому Т. Канцедал (див. стор. 8). При обговоренні питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста начальник відділу з питань сім’ї та молоді І. Волянюк розповіла, що планується  охоплення оздоровленням  690 дітей.  21,5 тис. гривень буде спрямовано на роботу літніх пришкільних таборів, де оздоровлять близько 500 дітей шкільного віку. Заступник міського голови О. Логвін поінформувала, що в зв’язку з відсутністю коштів у міському бюджеті  місто готове прийняти допомогу з області у вигляді збільшеної кількості путівок у табори.

Члени виконкому затвердили  план роботи на травень, закріпили за дошкільними  та навчальними закладами вулиці міста, надали дозвіл самостійного ведення квартобліку відділу освіти Острозької РДА. Відповідні рішення були прийняті по усіх розглянутих заявах громадян.

Олена ТОЛОЧИК 
Просмотров: 294 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]