Середа

24.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З акцентом на профілактиці
Щомісячне підбиття підсумків роботи правоохоронних органів вже стало гарною традицією. Адже лише в порівнянні можна належним чином оцінити здобутки та прорахунки у роботі. Тож про основні показники у роботі міліціонерів розповів начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук.

Загалом за п’ять місяців цього року до міліції надійшло понад 900 заяв та повідомлень від мешканців Острожчини, що на 217 більше, ніж минулого року, за результатами яких слідче відділення Острозького МВ порушило понад 70 кримінальних справ. Крім того, на території Острожчини було вчинено 38 тяжких злочинів та два особливо тяжкі злочини.

– Поряд з цим приємно зазначити, що завдяки профілактичній роботі співробітників Острозького міськвідділу не допущено вчинення розбоїв, пограбувань та ДТП зі смертельними наслідками, – повідомив Валерій Самчук. – До того ж протягом звітного періоду працівники міліції виявили та припинили 4 злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї та 5 злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Також розкрито одне незаконне заволодіння транспортним засобом. А це для Острожчини досить непогані результати.

Наболілим питанням лишається пошук безвісті зниклих. Сьогодні ще не розшукано одного жителя Острожчини. Крім того, не послаблюється увага щодо легального продажу алкогольних напоїв та самогоноваріння.

– Як позитив варто відмітити зниження дитячої злочинності. У порівнянні з минулим роком вона знизилася на 16,7 %, – наостанок зауважив Валерій Самчук.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
Просмотров: 227 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]