Субота

20.04.2019

19:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З бюджетом!
Двадцять чотири депутати із 30 були присутні на останній сесії Острозької міської ради минулої п’ятниці, 28 грудня. Оперативно і злагоджено прийняли вони рішення з усіх питань порядку денного.  

З інформацією про проект бюджету на 2013 рік виступила начальник міського фінуправління Т. Мацун. Вона озвучила цифри по доходах, видатках, фінансуванню програм, зазначила, що виконання власних доходів в наступному році буде меншим майже на мільйон гривень. Депутат І. Кузьменко (ВО "Батьківщина”) в обговоренні повернувся до проблем, озвучених освітянами на бюджетній комісії? – ремонту їдальні НВК " Школа- гімназія”, пожежній безпеці закладів, відкритті ІІ групи в філії садочка "Ромашка” на Новому місті. Він просив передбачити на ці заходи видатки при наступних переглядах бюджету.

Голова бюджетної комісії міської ради О. Корнійчук (ВО "Батьківщина”) зазначив, що ідеальних бюджетів не буває, що всі цифри обговорені попередньо із розпорядниками коштів на засіданні комісії і при нагоді, при перегляді бюджету вони будуть корегуватися. Після цього бюджет було прийнято одноголосно.

Перед тим як перейти до розгляду "земельних” питань, в роботі сесії була оголошена 5-хвилинна перерва задля проведення засідання профільної комісії. Після неї рішення були прийняті з врахуванням ще кількох заяв, які озвучив депутат В. Степанюк (ВО "Батьківщина”).

Після розгляду усіх питань порядку денного слово узяв депутат Ю. Олексійчук ("ВО Свобода”), який озвучив звернення до нього виборців щодо неякісної розчистки доріг. Острожани хочуть, аби підняті тарифи на послуги з прибирання прилеглої території відповідали якості, були регулярними не лише в центрі міста. Сам депутат бачив як грейдер їде по дорозі з піднятим ковшем замість того, аби чистити шлях.

На завершення міський голова О. Шикер подякував усім депутатам за плідну роботу упродовж 2012 року та взаєморозуміння. Побажав гараздів в наступному році депутатам, керівникам структурних підрозділів, їх родинам.

Олена ТОЛОЧИК


№1 від 5.01 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]