П'ятниця

26.04.2019

17:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З думками про наступний матч

Нині майже всі його думки – про завтрашній фінальний матч за Кубок Острозького району з футболу. Які сюрпризи та нові «викрутаси» готує суперник, чи зможуть вийти на поле всі основні гравці? Яким буде поле, чи не підведе погода? Та й підтримка вболівальників була б доречною. Всіма цими міркуваннями тренер команди ФК «Острог» Василь Шляхов (на фото крайній праворуч) ділиться з начальником команди Миколою Скороходом (крайній ліворуч).

Взагалі-то до цих проблем додаються й «традиційні». Адже команда існує вже восьмий рік. Спершу це був межиріцький «Альянс». І в один «прекрасний момент» всі гравці в одній команді… перестали «вміщатися». Тож з неї виділилася група хлопців, в основному острозьких, які грали за Межиріч, і утворили нову, свою команду – «ОККО». А в Межирічі так і залишився «Альянс». Але цього року, в зв’язку з тим, що змінилися спонсори, довелося назву змінити на ФК «Острог». Нині команда шукає інших спонсорів, потребує фінансової допомоги. Велику підтримку надає міська рада й особисто міський голова Олександр Шикер. Але цього не достатньо. Адже буквально за все потрібно платити. Навіть – за право вийти на поле! Бо стадіон, який раніше належав товариству «Колос», нині – власність Національного університету «Острозька академія». І міській команді за те, щоб гідно представляти своє, рідне місто, потрібно у цьому ж місті комусь платити! Парадокс? На жаль, сумний… Також тренер нарікає і на обмаль реклами. Каже, добре, що хоч «Замкова гора» дає анонси і деякі наші земляки приходять на стадіон саме завдяки газеті.

Потрібно також мати спортінвентар, форму, на яку нанести логотип команди, платити хлопцям за проїзд. Адже деякі острожани змушені в пошуках роботи, на навчання їздити в Нетішин, Рівне, Київ тощо. А це – немалі кошти. Ось так, переборюючи фінансові, природні та інші труднощі й грає острозька команда. Гадаю, глядачам, вболівальникам, які приходять на матчі ФК «Острог» і займають «свої», традиційні місця, до вподоби гра нападаючого Сергія Непомнящого, півзахисників Андрій Мірошниченко, Сергія Колесника, Андрія Коваля, Андрія Фесенка, захисників Сані Суховарова, капітана команди Сашка Русакова (на фото в центрі), Назара Мули та інших. Як завжди, надійно захищає ворота Сергій Базилюк-Котович, який за весь сезон продемонстрував впевнену гру. До речі, не острозьких за походженням гравців усього три, але, як кажуть, не вони «роблять погоду» в команді. А головне, каже Василь Шляхов, що таким чином вони пропагують футбол, і змушують молодих людей займатися спортом, а не нидіти з цигаркою в зубах.

Грають хлопці дисципліновано, не чути недоладних криків, матюків, як в деяких інших командах. З повагою відносяться гравці й до суддів, і судді вже не можуть судити не чесно. До речі, іноді тренер, Василь Олександрович виконує роботу бокового судді. Абсолютно не «підсуд­жуючи» своїй команді. А коли судді ведуть гру чесно, то й у гравців «відпадає охота» хитрувати.

Ось такий колективний портрет нашої міської команди. За яку ми завжди будемо вболівати і підтримувати її. Бажаємо нашим футболістам гарної гри у фіналі Кубку й – хоч трішечки прихильності Фортуни.

Олександр ВАСИЛЕНКО

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 242 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]