Неділя

21.04.2019

17:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З місією гуманності
Третій рік поспіль учні Острозького НВК «Школа- гімназія» поповнюють ряди волонтерів Острозької міськрайонної організації Червоного Хреста. Ось і цього разу п’ятикласники закладу під час виховного заходу не лише розширили свої знання про цю організацію, а і дали обіцянку сумлінно допомагати червонохресному руху.

Розпочинаючи захід, заступник директора з виховної роботи і водночас голова первинного осередку ЧХ закладу Тетяна Абрамович поцікавилась, що знають діти про цю громадську організацію. Переконавшись в їх поінформованості, запропонувала переглянути слайди про історію створення Товариства Червоного Хреста. Фото її засновника Анрі Дюнана, марка, присвячена йому, перший автомобіль, яким возили хворих, структура Товариства – все це демонструвалось учням. А відеофільм про сьогоднішню роботу Товариства ще раз підтвердив благородну місію і завдання червонохресного руху.

Після його демонстрації Тетяна Михайлівна повідомила, що саме зараз триває місячник Червоного Хреста і поповнення учнями рядів волонтерів організації – це є їх місія милосердя і гуманності. Учні урочисто дали клятву, якою засвідчили свою відданість організації. Голова Острозької міськрайонної організації Червоного Хреста Людмила Швець роздала усім учням буклети про здоровий спосіб життя і надання медичної допомоги.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]