П'ятниця

19.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З музичною насолодою
Нещодавно в Острозі відбулося свято – концерт першачків у музичній школі. Не дивлячись на те, що минуло лише 3 місяці від початку навчання, діти вже показали свої надбання. А все завдяки вчителям, які працюють з ними, не покладаючи рук, віддають свою душу, натхнення, енергію. І діти з вдячністю приймають їх.   

Концерт розпочався урочисто, з піднесеним настроєм. Перше слово сказала директор закладу В. Кузьменко, яка розповіла про труднощі, з якими стикнулись діти, про їх праг- нення до прекрасного – до музики. Адже вона є невід’ємною частиною нашого життя, яке без неї сумне і одноманітне. А потім розпочалося справжнє дійство – Концерт! Так, саме концерт, бо бачила атмосферу в залі, насолоду, яку отримують батьки, дідусі, бабусі, як за своїх вихованців радіють вчителі. І я, як мама, як учитель, помітила від кожного викладача тонесеньку незриму ниточку, якою було зв’язане їхнє серце і серце їхнього учня. Виступило багато дітей, кожен грав на своєму інструменті по-своєму гарно, мелодійно. Хочу подя- кувати вчителям, які приділяють нашим учням стільки часу, навчаючи прекрасному і безсмертному – музиці. Цього року першачків дуже багато і в них потрібно вкласти сили, щоб вони вчилися любити і творити музику.

Хочу озвучити прізвища вчителів. Клас фортепіано: Куришина В. В., Куфальська В. О., Даценюк О. М., Сікорська С. М., Журик А. В., Дубкова Л. В., Куліш Л. С. Клас скрипки: Хмарук І. Т. Клас духових інcтрументів: Хмарук В. В., (йому особлива подяка від мене, як мами. Віталій Віталійович – вчитель з великої літери, вміє знайти підхід до дитини і навчити любити музику), Скрипка В. В. Клас бандури: Бондар Н. М., Єсіпова Т. В. Клас баяну: Кобетяк Р. М., акордеон – Полонська Ю. О. Але не було б музики без сольфеджіо та інших дисциплін, які викладають Свідерська Д. Д. та керівник хору « Домісолька» Куліш Л. С.

Звичайно, названі не усі прізвища. Але уклін усім вчителям за те, що несете прекрасне в душі наших дітей. Натхнення вам, шановні, і чекаємо з нетерпінням наступних концертів.

Валерія ПАНЮК
№49 від 8 грудня 2012 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]