Субота

20.04.2019

07:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З наболілим на прийом до Лазутка
Днями до нашого міста знову завітав начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко. Того дня у приміщенні міськвідділу міліції Василь Іванович спілкувався із керівниками влади та правоохоронних органів Острожчини, здійснював особистий прийом громадян.

Перед початком прийому громадян відбулася коротка нарада очільника управління внутрішніх справ області із керівниками міста, району та правоохоронних органів. Гість говорив про необхідність ремонту існуючих та облаштування нових опорних пунктів міліції, міськвідділу міліції, дотримання законодавства під час виборів, забезпечення транспортом сільських дільничних та громадські формування. Міський голова Олександр Шикер, голова Острозької РДА Василь Дума, голова райради Рустам Хутиз дякували правоохоронцям за хорошу роботу, належне забезпечення громадського порядку під час проведення в Острозі обласного свята «День врожаю», запровадження відеоспостереження в нашому місті.

На особистому прийомі в начальника УМВС України в Рівненській області, зокрема, побувала Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук, сільські голови Вельбівного, Оженина, Грем’ячого, Новомалина, підприємець, депутат міської ради Борис Гловацький, керівник громадського формування в Оженині «Козацька варта» та ін. Вони говорили про покращення співпраці міськвідділу міліції і сільських рад, відновлення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, необхідність посилення роботи у сфері боротьби з економічною злочинністю, самогоноварінням, відновлення поста ДАІ у Вельбівному, облаштування опорного пункту міліції в Оженині, збільшення кількості дільничних інспекторів міліції в селах району, наведення порядку в роботі таксистів, розважальних закладів та ін. На прийомі був присутній і начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області, підполковник Валерій Самчук. Щодо кожного порушеного питання під час зустрічі відвідувачі отримали конкретні відповіді та доручення керівництву МВ УМВС для реагування.

Василь Лазутко в інтерв’ю для ЗМІ повідомив, що останнім часом на Рівненщині почастішали випадки обкрадання особами циганської національності осель старих і самотніх громадян у віддалених селах, хуторах області. Тож очільник правоохоронців радив ключі від приміщень зберігати в надійних місцях. Це ж стосується грошей і коштовних речей.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 425 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]