П'ятниця

19.04.2019

09:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З перенесенням на січень
Чотирнадцять планових питань було винесено на чергове засідання виконкому Острозької міської ради цього вівторка. Розглядались і заяви громадян.  

Розпочалося засідання із питання про зміну графіка постачання гарячої води і встановлення тарифів на воду в будинку по проспекту Незалежності, 135, оскільки на засідання прибули представники будинку. Однак, за пропозицією заступника міського голови В. Мацуна це питання перенесли на засідання січневого виконкому, оскільки воно недовивчене і потребує обговорення і зустрічі з мешканцями будинку.

Перенесено на січень і питання погодження тарифів на послуги теплопостачання від котельні за адресою пл. Декабристів, 6. Мотивація перенесення – відсутність порівняння з колишніми тарифами, висока зарплата, закладена в тариф, не вказано на що буде використано прибуток, відсутність представника котельні. Як зазначила в обговоренні начальник відділу освіти Л. Кухарук, якістю послуг із теплопостачання школи задоволені, однак виходячи з кошторисних призначень на наступний рік, збільшення тарифу оплатити вони не зможуть. Тому за пропозицією міського голови
О. Шикера, було вирішено перенести розгляд цього питання до повного обґрунтування показників.

Також було знято з порядку денного питання про розгляд проекту бюджету на наступний рік, оскільки сесія обласної ради прийматиме його лише 21 грудня.

Про роботу із зверненнями соціальнонезахищених категорій міста звітувала директор терцентру з соцобслуговування О. Грищук (на фото). За її словами, найпроблемнішим питанням в роботі є необхідність поновлення обладнання для надання послуг.

Члени виконкому затвердили перспективний план роботи виконкому, графік виїзних прийомів громадян міським головою на перше півріччя 2013 року.

Були розглянуті і прийняті рішення по заявам громадян і установ, які стосувались присвоєння поштових адрес, звання «Мати-героїня», оформлення прав приватної власності на житло, комунальної власності на об’єкти, надання вихідних даних для проектування гаражів, дозволу на перепланування будинку.

Олена ТОЛОЧИК
№51 від 22 грудня 2012 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 210 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]