Неділя

21.04.2019

21:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З покупки – на добру справу
Торгівля – це та сфера, де найбільш яскраво проявляється дія конкуренції і те, як вона рухає справу вперед. У кінці квітня в Острозі з’явився ще один магазин, який займається продажем канцелярських товарів. Його власники вирішили поєднати бізнес із благодійністю, що хоч і не нове, але заслуговує уваги.  

– Щоб змінити світ – треба почати з себе, казав відомий у минулому педагог Василь Сухомлинський, – почала розповідь про магазин маркетолог компанії RBP group Kairos Уляна Трохимчук. – Кожен з нас хоч раз задумувався над тим, щоб зайнятися благодійністю, чи хоч просто разово пожертвувати кошти на добру справу. Але у багатьох все обмежується пожертвою кількох гривень тому, хто просить на вулиці чи біля храму. Наша компанія пішла дальше. В Острозі ми відкрили магазин «Kairos», де на постійній основі діятиме соціальний проект. Його суть полягає у тому, що на певний відсоток (5 –10 %) від покупок, буде сформований пакет із канцелярським приладдям, що за вибором покупців надаватиметься до певних навчальних закладів міста (школи, дитячого садочка, центру розвитку дитини), котрі потребують допомоги. Збір коштів проводитиметься щомісяця і на постійній основі, тобто у кінці кожного місяця обраний заклад отримуватиме матеріальну допомогу. За час нашої роботи вже двічі надавалась така допомога всім школам та дитячим садкам Острога. Також у проекті нашої компанії допомога творчим людям. Із перших місяців осені буде також відкрито торговий відділ із всіма необхідними матеріалами для творчості: від клею до полімерної глини та художніх професійних фарб. Тепер, щоб творити прекрасне (а також вчитись цьому) не потрібно буде долати дорогу до Рівного в пошуках необхідних матеріалів. Тим паче, що на базі магазину постійно проводитимуться майстеркласи та навчання.

Тож, шановні покупці, щоб зробити добро – не обов’язково далеко ходити. Тепер, готуючи дитину до початку нового навчального року, можна завітати до магазину, що знаходиться за адресою: м. Острог, вул. Татарська, 1 (над приміщенням цілодобової аптеки) і здійснити покупки у звичному режимі, а працівники магазину попіклуються про те, щоб благодійні кошти дісталися тим, хто на них чекає. Тож, шановні читачі, вітаючи працівників нового магазину із професійним святом і побажаємо їм благополуччя і приєднаємось до їх акції. Не будьте байдужими!

Іван МОЧЕРНЯК
№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 260 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]