Неділя

21.04.2019

21:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З приходом теплої пори збільшується захворюваність на кишкові інфекції
Острозьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області повідомляє, що в області зросла захворюваність на гастроентероколіти і харчові токсикоінфекції, у два із половиною рази збільшилась кількість хворих на ротавірусний ентерит, на 63% збільшилась захворюваність на сальмонельози. Висока захворюваність на кишкові інфекції відмічається у м. Рівне, Рівненському, Сарненському і Костопільському районах.  

У зв’язку з тим, що уже взимку склалась така ситуація, ми можемо прогнозувати зростання захворюваності у подальшому, особливо із настанням теплого періоду року, коли створюються більш сприятливі умови для розвитку мікроорганізмів.

Слід зазначити, що цілий ряд збудників кишкових інфекцій у навколишньому середо­вищі, зокрема у їжі, можуть не лише зберігатись, а у деяких харчових продуктах вони можуть розмножуватись та накопичуватись у великих кількостях.

Особливо інтенсивно розмножуються мікроорганізми при температурі 25-30 градусів. Тому так важливо зберігати харчові продукти у холоді.

Частіше на гострі кишкові інфекції хворіють діти перших років життя, через те, що у них ще не сформований повноцінний імунітет, а інфікуюча доза мікроорганізмів значно менша, ніж для дорослої людини. У зв’язку з цим матерям маленьких дітей вкрай важливо дуже уважно ставитись до приготування їжі та харчування дітей. Страви мають бути свіжі, щойно приготовані, із дотриманням правил особистої гігієни.

Важливо також при перших проявах хвороби не займатись самолікуванням, а відразу звертатись за медичною допомогою.

До речі, лікування інфекційних хворих, згідно існуючого законодавства, держава забезпечує безкоштовно.

До того ж необхідно також враховувати, що будь-яке перенесене дитиною захворювання може у подальшому мати негативні наслідки для її розвитку, тому так важлива профілактика та своєчасна діагностика і ефективне лікування.

Відомо, що збудники кишкових інфекцій передаються через інфіковану їжу, питну воду та при недотриманні правил особистої гігієни. Тому дуже важливо, щоб на усіх етапах, а саме при виробництві, транспортуванні, реалізації і споживанні харчових продуктів були дотримані гігієнічні вимоги.

Кишкові інфекції вважаються одним із показників рівня культури населення. Велике значення у гігієнічному вихованні має відігравати школа, де кожна дитина повинна отримати не тільки знання, скажімо, із фізики чи інших важливих дисциплін, але і не менш важливі загальногігієнічні навички, і сформовані принципи здорового способу життя.

Сергій ІВАХНЕНКО, начальник Острозького міжрайонного управління, головний державний санітарний лікар Гощанського, Корецького та Острозького районів
№24 від 15 червня 2013 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 194 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]