Субота

20.04.2019

07:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З роси і води Вам, статечна пані Вчителько!
Вчора, тринадцятого липня, рідня, близькі до сімейства люди, а також один з найбільших педколективів не тільки району – Острозька школа-інтернат для дітей з вадами слуху вітали ветерана педагогічної праці, багатолітню вчительку-колегу Галину Калістратівну Соколовську з поважним 80-літтям від дня народження. Давно вона на заслуженому відпочинку. Але інтернату, в який прийшла ще в далекі 50-ті роки молодою дівчиною, і з ущербною долею його вихованців пов’язала своє трудове життя, не забуває, як і школа про неї. В цьому трудовому колективі знайшла своє сімейне щастя, виростила з чоловіком двох синів, нині радуються внукам і правнукам.

Свято береже сивоскронна вчителька пам'ять про важкі повоєнні роки, коли відновлений після німецької окупації інтернат, маючи своє невеличке підсобне господарство, більше самотужки ставав на ноги, стверджував себе як кращий заклад такого типу на Рівненщині. А його директор, нині покійний Володимир Мефодійович Парфенюк, як мудрий організатор цього процесу, був переведений очолювати районний відділ народної освіти. Не порівняти тодішні пристосовані будинки школи-інтернату з нинішнім модерним навчально-виховним комплексом на Новому місті, на базі якого практикуються загальнообласні педагогічні заходи.

Багато з тодішніх колег Галини Калістратівни вже немає в живих.

– А я от дожила, – говорить статечна ювілярка, – і хочу сказати, що тільки старшому поколінню дано по-справжньому оцінити той трудний шлях, яким пройшов інтернатівський заклад до своїх сьогоднішніх набутків. Не раз думаю: от би сталося чудо, і десятки наших ветеранів ожили і побачили сьогоднішню красуню-школу! Значить, частинка і нашої праці закладена в її фун­даменті.

Ювілей Галини Калістратівни Соколовської школа–інтернат для дітей з вадами слуху сприймає як своє чергове ветеранське свято. Тому хочемо сказати про це на сторінках міської газети і принагідно ще раз висловити ювілярці найщиріші побажання кращого здоров'я, сімейного щастя і в ніякім разі не збавляти ходи по жорсткій дорозі до наступних круглих дат.

Педагогічний колектив
Просмотров: 480 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]