Неділя

19.05.2019

23:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З солодкою місією
Новий рік – це завжди свято. Свято для дорослих та дітей, особливо для маленьких жителів нашої країни. Новий рік для них – це красуня-ялинка, феєрверки, різнокольорові вогники і, звичайно ж, подарунки, на які з нетерпінням чекає кожен малюк.   

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вже котрий рік намагається допомогти у створенні святкового настрою та дарує до Дня св. Миколая й новорічних свят солодкі подарунки дітям застрахованих осіб.

Місія ця дуже приємна, але мало хто знає, який великий обсяг копіткої роботи потрібно виконати працівникам дирекції Фонду, скільки сил та енергії необхідно їм витратити до того моменту, коли новорічні подарунки потрапляють до дітей застрахованих осіб. І про це хочеться розповісти окремо.

Організаційну роботу із страхувальниками по наданню заявок про необхідну кількість дитячих новорічних подарунків ми розпочали уже з літа поточного року.

З цією метою фахівцями дирекції проводилось систематичне інформування страхувальників про порядок надання заявок і отримання подарунків на семінарах, зі сторінок преси, на інформаційних стендах у приміщеннях міжрайонної виконавчої дирекціїї, шляхом передачі телефонограм і т. ін. Однак і при такій системі "тотального оповіщення” все одно знаходяться посадові особи, які "не чули”, "не бачили” чи "не знали”.

Задля ефективності та належної якості цієї роботи страхувальники не повинні залишатись осторонь. Своєчасне подання заявок на отримання дитячих новорічних подарунків до робочих органів Фонду – це те невелике, що вони мають зробити.

Обсяги передсвяткової «солодкої місії», яку виконують працівники Здолбунівської виконавчої дирекції говорять самі за себе. Так, в 2012 р. ми змогли порадувати близько 10 тис. дітей застрахованих осіб, додати їм святкового настрою та надати можливість поласувати цукерками від Фонду.

І на закінчення хочеться сказати, що працівники Здолбунівської міжрайонної дирекції намагаються зробити все, щоб вчасно та безпроблемно подарунок потрапив до рук вашої дитини. Якщо ж у вас є побажання чи зауваження щодо роботи Фонду в даному напрямку, ви можете висловити їх за телефонами: (03652) 2-55-56, 2-24-55, 2-55-38 (директор) м. Здолбунів, (03654) 3-02-05 м. Острог (щочетверга) або за адресою: м. Здолбунів, вул. М. Грушевського, 25/300.

Марія ФІЛЬВАРЧЕНКО, спеціаліст 1 категорії Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 226 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]