П'ятниця

19.04.2019

09:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З великою любов’ю до дитини!
Осінній лист тихо спускається на землю, прикрашаючи її найвигадливішими кольорами. Саме у цю прекрасну пору наша освітянська родина відзначає професійне свято – День працівників освіти.  

Професія наша – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів, здатних до самопожертви. Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.­

В умовах суперечливого сьогодення все це здається не простим. Та радує те, що, не зважаючи ні на що, свій обов’язок гідно виконують освітяни навчальних закладів міста. Кожен усвідомлює, що долучився до виховання та навчання найціннішого – Дитини.

Вчитель перетворює дитину на громадянина. Творить поступово, терпляче. А як це складно: направляти дітей, які не знають ні ціни часу, ні ціни своєму здоров’ю, ні ціни незліченним жертвам, принесеним задля їхнього щастя. Але вчительське серце ніколи не втрачає віри в можливості дитини й у свою здатність наставити її на шлях істинний.

Професія наша дуже схожа до професії священика: ми вчимо людину жити, священик – вірити. Школа це теж храм – науки, пам’яті, традицій, наступності поколінь. Це педагоги, які сіють зерна доброти й мудрості, це діти, котрі щодня переступають поріг рідної школи, це ті, кого вже немає сьогодні з нами, хто пішов у вічність, назавжди залишивши слід у пам’яті вихованців, батьків, колег…

Ми добре усвідомлюємо вимоги сьогодення – навчати не для школи, а для життя. Прокладаючи шлях до розуму, добре усвідомлюємо – це шлях лише через серце. Бути учителем – божественне покликання і важка праця.

Користуючись нагодою, від відділу освіти, від себе особисто прийміть, шановні колеги, щиросердечне вітання з нагоди професійного свята.

Низький уклін та глибока вдячність за самовіддану працю, високий професіоналізм, школу сердечності, оптимізму, відчуття відповідальності, за майбутнє свого суспільства, велику любов до дітей.

Слова найщирішої вдяч­нос­ті і вам, вельмишановні пе­да­гоги, які тепер зна­хо­дять­ся на заслуже­но­му від­по­чинку. Саме від вас ви­хо­дить багато начал, які про­­рос­та­ють добром і ­щед­­ріс­тю, безкорисли­вістю, вмін­­ням­ бути потріб­ним іншим.­ Від вас ми прийняли у спадок найцінніше – велику лю­бов до дитини.

Нашу освітянську родину поновили молоді колеги, які недавно отримали дипломи. Бажаємо вам творчості в обраній справі, а найбільше – щирої любові до дітей, бо досвід і мудрість прийдуть з роками.

Усім працівникам навчальних закладів міста зичу міцного-міцного здоров’я, світлого осіннього свята, зігрітого теплом людських сердець, наснаги, нових звершень, найсміливіших задумів, здобутків, оптимізму.

Нехай шанована буде праця освітянина, нехай дитячі серця горять любов’ю, батьківська вдячність додає тепла. Не забуваймо, дорогі колеги, що у нас є і наші власні діти, близькі люди. Обдаровуймо їх увагою і любов’ю, яких у нас вистачить на всіх.

Прекрасні почуття нехай зігрівають ваші жертовні серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

З повагою, начальник відділу освіти Людмила Кухарук
№40 від 5 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 254 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]