Вівторок

23.04.2019

05:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

З вірою в майбутнє!
Нещодавно у Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху відбувся другий етап Х фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє». Цей фестиваль щорічний та проводиться у три етапи. Перший проводиться на рівні закладу, відбираються номери для "кущового", другого етапу. А він проводився між представниками шкіл південно-східної частини Рівненщини.  

Цього року у фестивалі взяли участь діти з Великомежиріцької школи-інтернату, допоміжної школи (Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат), Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та учні школи – господаря свята. Було представлено широкий спектр номерів, учні показали себе з найкращих сторін, постали перед суддями як творчі, обдаровані, талановиті особистості. Та для третього етапу – гала-концерту – потрібно було відібрати лише один номер. Називав переможців голова журі фестивалю, методист обласного цент­ру естетичного виховання Кузьма Парух. Щасливим тріумфатором стало тріо «Нерозгадані» у складі учнів 9-А класу школи-інтернату для дітей з вадами слуху Богдана Смалія, Ігора Демедюка та Сергія Опанасюка, керівник Олена Костюк. Вони виконали жестову пісню гурту "Прем’єр-міністр" «Слід у серці». Тріо виступить на фінальному концерті в суботу, 18 травня, в Олександрійській школі-інтернаті на третьому етапі фестивалю.

– Дуже шкода, що цього року відбирали лише по одному номеру, – каже ведуча заходу педагог-організатор Ліна Янчук. – Учасники мали що показати і в області, були дуже різні номери, кожен по-своєму цікавий, гарний та оригінальний. Судили, як на мене, справедливо, але тут немає тих, хто програв і тих, хто виграв. Є діти, які показуватимуть свої вміння ще на обласному етапі, бо вибирали не кращу школу, а справді кращий номер. Хоча перемоги, безумовно, гідні всі.

Людмила ПАНАСЮК
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 309 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]