Вівторок

23.04.2019

05:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За дослідження промов Путіна – путівка до штаб-квартири НАТО

Недавня звістка про те, що українська студентка проаналізувала промови Путіна та отримала путівку до штаб-квартири НАТО, вже встигла облетіти чи не всю Україну. Нам ця новина також актуальна і приємна водночас, оскільки молода дослідниця Ельвіра Гребенюк є випускницею факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія». З Ельвірою ми спілкувалися по телефону, оскільки дівчина вже перебуває вдома, у Рівному. 

Як розповіла нам випускниця нашого університету, переможців конкурсу, проведеного Службою безпеки України, виявилось одинадцять, троє з них – з Острозької академії. Але лише їй одній подарували грант на поїздку в штаб-квартиру НАТО. Тему роботи «Промови російського президента як інструменти інформаційної війни» допоміг дівчині обрати її науковий керівник, професор, доктор політичних наук Анатолій Худолій.

– Поняття політичного дискурсу не є для мене новим. У своїх бакалаврській та магістерській роботах я аналізувала промови австралійських політиків. Для конкурсу – досліджувала промови російського президента за 2014 рік. Всього для аналізу використовувала 10 промов Путіна з офіційного кремлівського сайту. Ця тема зараз дуже актуальна. Працювати було не важко, важче було читати брехню, лицемірство. Аналізуючи виступи російського президента, виокремила з них такі помітні концепти як «Євромайдан – це переворот», «Росія – миротворець», «Приєднання Криму – воля народу», «Росія розвиватиме Крим» та інші. А деякі виступи просто суперечать один одному, що говорить про їхню сумнівність, – розповіла Ельвіра Гребенюк.

За словами студентки, вона не очікувала на якийсь результат, а тому звістка від наукового керівника про перемогу стала для неї приємною несподіванкою. На церемонії нагородження усім переможцям вручив дипломи тодішній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко. Представник з НАТО окремо привітав трьох студентів, в числі яких була Ельвіра. А директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська лише Ельвірі Гребенюк вручила сертифікат на путівку до штаб-квартири НАТО. Випускниця Острозької академії вирушить туди з наступною делегацією з України вже найближчим часом, про що також обіцяла розповісти читачам нашої газети.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 261 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]