П'ятниця

26.04.2019

04:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За європейським досвідом до Одеси

Нещодавно в Одесі проходив національний семінар з розвитку міжсекторального співробітництва у сфері молодіжної політики та участі молоді у розробці, реалізації та оцінці державної молодіжної політики. Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту, спільно з проектом Європейської Комісії «Програма підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства». У ньому взяло участь 60 учасників з усіх регіонів України. Рівненську область на семінарі представляли двоє осіб: представник громадської організації з Костополя та з нашого міста – начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому Ірина Волянюк. 

Як розповіла нам Ірина Дмит­рівна, семінар тривав два дні. У перший день усі учас­ники ознайомились з на­п­рямками реформування мо­ло­діж­ної сфери, дізнались про діяльність та останні напрацювання міністерства в питанні залучення молоді до процесу розробки та реалізації молодіжної політики, які презентував заступник міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський. Також учасники представили власні напрацювання та пропозиції щодо вдосконалення молодіжної політики на національному, регіональному та місцевому рівнях. А наступного дня – мали змогу ознайомитись з європейським досвідом реалізації цього ж питання. За словами Ірини Волянюк, участь в семінарі такого рівня залишила не лише гарні враження від заходу та самого ж міста, де він проходив, а й дала їй неоціненний досвід, який згодиться у роботі, особливо в сфері молодіжної політики. «Тепер я знаю, що робити з молоддю», – жартома відгукується Ірина Дмитрівна.

Слід зазначити, що Ірина Волянюк неодноразово брала участь в різноманітних всеукраїнських семінарах, де гідно представляє не лише наше місто, а й усю область. Отож, сподіваємось, що здобутий досвід та освоєні нові методи під час семінару допоможуть в роботі відділу з питань сім’ї, молоді та спорту нашого міста.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 29 від 18 липня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 191 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]