Четвер

18.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За ялинкою... не в ліс
Виставкою прекрасних робіт завершилася реалізація проекту, над яким майже рік працювали учні 8-х класів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом учителя біології Тетяни Дячук. Дивлячись на роботи школярів, важко повірити, що зроблені вони із матеріалу, який у нас завжди під руками.

Тетяна Андріївна розповідає, що робота над проектом розпочалася  ще у січні цього року, коли семикласники вивчали клас голонасінних. Спочатку діти провели  опитування серед учнів своєї школи, під час якого визначили, що 93 відсотки з усіх опитаних використовують на свято зрубані сосну або ялинку.

На другому етапі реалізації проекту діти вивчали традиції святкування нового року не тільки в Україні. За його підсумками визначили, що ялинка – це невиправдана розкіш для сучасної цивілізації. Для того, щоб виріс саджанець ялинки висотою лише 25 сантиметрів, потрібно чекати 5 років.

Під час третього етапу учні готували власні проекти, виготовляли ялинки та прикраси для них. Фіналом реалізації проекту стала виставка у холі навчального закладу, на яку діти, перш за все, представили свої альтернативи новорічним красуням, виготовивши їх із картону, паперу, обгорток від цукерків, тканини, серветок, одноразового посуду, пластмасових пляшок, намистинок, поліетилену, шишок та інших використаних матеріалів.

– Беручи участь у проекті, я дізнався багато цікавого і корисного, – розповідає учень 8-Б класу Василь Костюк. – Думаю, що ялинка як атрибут новорічно-різдвяних свят має неодмінно бути. Вона створює особливий і неповторний колорит цих свят, але разом з тим цю гарну традицію треба модернізувати, щоб не завдавати шкоди природі.

Вкотре школярі продемонстрували, що підійшовши творчо до завдання, із фантазією, можна організувати для родини та колективу прекрасне святкування Нового року і при цьому зберегти для природи і наступних поколінь безцінну сировину та часточку «легень планети».

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]