Вівторок

23.04.2019

05:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За навчальні парти сіли і правоохоронці
Стройовим оглядом та короткою молитвою співробітники Острозького МВ УМВС України в Рівненській області розпочали заняття у системі службової підготовки.  

Сказати напутні слова та привітати з початком навчального року співробітників міськвідділу завітали високопоставлені гості: куратор Острозького МВ УМВС – начальник штабу Управління області Борис Мельничук, заступник Острозького міжрайонного прокурора Володимир Баранчук, настоятель Свято-Воскресенської церкви м. Острога протоієрей Віктор Земляний та голова Острозької РДА Василь Дума.

– Я вас вітаю з початком навчального року. Найперше хотілось би побажати усім успіхів, натхнення та наснаги, а, головне, аби отримані знання по застосуванню вогнепальної зброї та засобів фізичного впливу вам ніколи не довелося застосувати на практиці, – зазначив т.в.о. начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Микола Ковальчук.

Після невеличкої спільної молитви протоієрей Віктор Земляний подарував особовому складу ікону покровителя усіх правоохоронців – «Георгія Побідоносця», яку він привіз із Грузії. Наостанок отець Віктор благословив усіх присутніх та подякував керівництву міського відділу за запрошення.­

Василь Дума долучився до привітань та подякував присутнім за гарну роботу.

– Я хочу подякувати вам, в першу чергу, за гарну профілактичну роботу і не лише у школах та навчальних закладах, але й з населенням взагалі, – зазначив голова райдержадміністрації. – Завдяки прямим телефонним лініям, операції «Візит» та подарованим мобільним телефонам для осіб похилого віку довіра місцевого населення до міліції значно зросла. Головне, що мені не соромно нині говорити про вашу роботу.

Не оминули своєю увагою і введення в дію нового законодавства. Заступник Острозького міжрайонного прокурора Володимир Баранчук наголосив присутнім на необхідності підвищення своїх професійних якостей та на безумовному дотриманні законодавства України. Крім того, він висловив надію на подальшу тісну і плідну співпрацю.

Наостанок, начальник штабу УМВС України в Рівненській області Борис Мельничук коротко зупинився на криміногенній обстановці на Острожчині, роботі правоохоронців краю та найбільш суттєвих і болючих питання, пов’язаних із цим.

Вікторія АНТОНОВА,
Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№37 від 14 вересня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 218 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]