П'ятниця

19.04.2019

17:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За що платить пацієнт?
Багато людей, які відвідують лікарню, після призначення лікування від лікаря чують наполегливі рекомендації, де потрібно купувати ліки. Навіть на бланку рецепта, де виписані ліки, зазначена конкретна «рекомендована» аптека. А чи просто так вас наполегливо переконують, куди потрібно звертатись за придбанням виписаних ліків? Ні. Це робиться не з щирого піклування про хворого чи про його здоров’я. Все простіше – це додатковий заробіток.

Після того, як ми відвідали лікарів із їхніми виписаними рецептами (на яких вказана адреса і назва аптеки, а також усною рекомендацією лікарів), спочатку звернулися до вказаної аптеки, де нам порахували вартість зазначених там ліків. Пізніше з цим рецептом обійшли інші аптеки міста Острога. З’ясувалося, що в інших аптеках нарахована сума була значно нижчою від «рекомендованої» лікарем аптеки.

А все тому, що за рекомендацію лікареві належить певний відсоток від виписаних та проданих вам ліків «рекомендованою» аптекою, і ця надбавка закладається в ціну препаратів, які ви купуєте.

Також зустрічаються випадки виписування зайвих ліків для того, щоб збільшити вартість покупки, відповідно, подяки від «рекомендованих». То за що ж платить пацієнт? Отож, будьте уважними і самі вирішуйте, де купувати ліки, бо ніхто не подбає про ваш добробут, крім вас самих.

Олена КОВАЛЬЧУК
Просмотров: 264 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]