П'ятниця

19.04.2019

09:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За успішну роботу – хороша оцінка

У п’ятницю, 7 листопада, відбулася звітно-виборна конференція Острозької об’єднаної райміської організації Товариства сприяння обороні України (ОРО ТСОУ). Приємно зазначити, що організація динамічно працює, і заслужила найвищу оцінку делегатів. 

Традиційно звітно-виборна конференція почалася з оголошення кворуму, обрання робочої президії, секретаріату, мандатної комісії, затвердження порядку денного та регламенту роботи. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять померлих після минулої звітно-виборної конференції активних членів товариства Олега Камінського та Євгена Соколовського.

Зі звітом про роботу ОРО ТСОУ за 5 років виступив її голова Дмитро Волянюк. Він говорив про те, що завдяки зусиллям райміського комітету, голів первинних організацій ОРО ТСОУ проведена відповідна робота по сприянню обороні України, військово-патріотичному, трудовому вихованню молоді допризивного та призивного віку. Метою роботи було формування патріотизму, відданості Вітчизні, народу України, готовність служити йому вірою і правдою. Потім Дмитро Олександрович аналізував роботу організації за напрямками діяльності, співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, наводив факти з історії розвитку товариства на Острозькій землі, його внесок в обороноздатність країни, згадував голів організації товариства. За час його існування основні завдання не змінювались. Для виконання статутних завдань на сьогоднішній день налічується 44 первинні організації, в яких нараховується 3911 членів. З них 30 первинних організацій перебувають в сільській місцевості і 14 – в Острозі. Велика частина доповіді була присвячена спортивно-технічному клубу, який працює при товаристві. Там працює колектив висококласних спеціалістів. Впродовж 2010 – 2014 років ним було підготовлено 3564 водіїв різних категорій. У виступі також йшла мова і про наявні проблеми, пропонувалися шляхи їх вирішення.

Зі звітом ревізійної комісії виступив Володимир Бобрик. Запитань до доповідачів не поступало. В обговоренні доповідей виступали: перший головний редактор газети «Замкова гора» Всеволод Ковальчук, голова первинних організацій ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», Острозька академія, Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Василь Полюхович, Валерій Ящук, Ігор Тимо­щук, член бюро ОРО ТСОУ Іван Іванів. Вони говорили про хороші результати роботи організації, а головним чином – його голови Дмитра Волянюка, пригадували стан організації у минулому, пленум обласної організації ТСОУ, де роботу нашої організації визнали однією з кращих в області, пропонували визнати роботу за звітний період відмінною,

За багаторічне сумлінне виконання статутних завдань та активну участь у діяльності товариства грамотами та подяками ОРО ТСОУ були нагороджені – Павло Форсюк, Ольга Манелюк, Валерій Ящук, Валерій Барановський, Олександр Бомблюк, Володимир Бобрик, Дмитро Захарчук, Всеволод Ковальчук, Іван Іванів, Іван Глушман, Володимир Гурніцький, Петро Білюк, Микола Зеленюк.

У заключній частині конференції було затверджено звіт мандатної комісії, прийнято постанову конференції, якою признано роботу організації відмінною, обрано керівний орган ОРО ТСОУ – комітет у складі 19 осіб, ревізійну комісію з 3 осіб та 4 делегатів на ХХІ звітно-виборну конференцію обласної організації ТСОУ, яка має відбутися у грудні. Після завершення роботи звітно-виборної конференції відбувся перший пленум новообраного комітету ОРО ТСОУ. Було одноголосно обрано головою товариства Дмитра Волянюка та бюро райміської організації в складі 6 осіб.

Іван ГЛУШМАН

№ 47 від 15 листопада 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 292 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]