Середа

24.04.2019

15:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

За велінням совісті та покликом душі
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 р. № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.   

День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

На плечі працівників соціальної сфери покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Вони допомагають працевлаштовуватися, забезпечують реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найуразливішим категоріям наших громадян.

Вони піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечених та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід зі скрутних ситуацій.

До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, співчуття.

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої людина. Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі працівників соціальної сфери винагороджуються вдячністю і повагою жителів міста.Шановні колеги!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного здоров’я і особистого щастя, домашнього затишку і тепла, творчої мудрості і високого професіоналізму!

Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!

Алла КИРИЙЧУК, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

№44 від 2 листопада 2013 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]