Вівторок

23.04.2019

05:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Забезпечимо надійний протипожежний захист врожаю 2012
На початку липня на Черкащині сталося загорання на полі неподалік села Полуднівка. Вогнем було знищено 3,2 га жита на корені, пожежні врятували 12,8 га хліба. За попередніми даними, матеріальні збитки від пожежі склали 10 000 гривень.

Період збирання врожаю характеризується підвищеною пожежною небезпекою. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.

Звичайно, насамперед відповідальність за врожай і дотримання пожежних норм під час збиральної кампанії несуть керівники агропідприємств, і саме до них застосовуються санкції у випадку виявлення порушень. У той же час усі працівники, службовці, зайняті на збиранні врожаю і заготівлі кормів, повинні пройти навчання та інструктаж. Осіб, які не пройшли пожежно-технічного мінімуму, до зернозбиральних і кормозаготівельних робіт допускати не можна.

 На жаль, із досвіду минулих років знаємо, що досить часто керівники сільгосппідприємств дозволяють випалювати стерню, суху траву і пожнивні залишки. Порушуючи правила пожежної безпеки, керівники сільгосппідприємств таким чином потрапляють під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення. Виправдовуючи свої дії заощадженням коштів, вони не замислюються над тим фактом, що у довгостроковій перспективі ефект від випалювання стерні доволі сумнівний, адже разом зі стернею вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.

 Крім того, застосовуючи відкритий вогонь, аграрії в подальшому дуже часто не в змозі його контролювати, що призводить до масштабних пожеж на полях області. При сильному вітрі полум’я може перекинутись і на інші лани, де врожай ще не зібрано. Приборкати таку пожежу дуже складно.

З метою недопущення виникнення пожеж у період збирання зернових, Острозький РС Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області нагадує основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю:

– до початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння. Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;

– корпуси комбайнів повинні бути оснащені заземлювальним металевим ланцюгом, що торкається землі;

– під час роботи комбайна з підбирачем треба стежити, щоб пружинні зубці підбирача не потрапляли всередину кожуха барабана. У такому випадку треба негайно зупинити комбайн і звільнити зубці;

– перед дозріванням колосових (у період воскової стиглості) хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки;

– у період воскової стиглості збіжжя перед косовицею хлібні масиви необхідно розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками слід робити прокоси не менше 8 м завширшки;

– безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі. У разі групового методу збирання до складу збирально-транспортних загонів необхідно включати спеціалізовані автомобілі, пристосовані для гасіння пожеж зер­нових;

– у період збирання забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях;

– зернотоки слід розміщувати від будівель та споруд не ближче 50 м, а від хлібних масивів – не ближче 100 м. Майданчик для току повинен бути очищений від рослинного покрову.

Не дозволяється:

– робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потраплянню соломи на випускний колектор двигуна). На комбайнах та інших машинах з двигунами внутрішнього згоряння, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитком, що закриває його вздовж усієї довжини зверху та збоку;

– застосування паяльних ламп для випалювання пилу радіаторів двигунів;

– заправляння збиральної техніки у хлібних масивах;

– заправляння машин у нічний час у польових умовах.

У польових умовах заправляння паливом збиральної техніки повинне здійснюватися за межами поля (не ближче 30 м) паливозаправниками, коли заглушені двигуни.

Ремонт збиральних машин і агрегатів за потребою допускається не ближче 30 м від хлібних масивів та інших посівів.

Суворо забороняється курити та користуватись відкритим вогнем поряд із хлібними масивами.

Водії повинні пам’ятати, що, проїжджаючи поряд із хлібним масивом, не можна викидати недопалки в бік полів, тому що це може призвести до значних втрат.

Як у народі кажуть: «Не той хліб, що в полі, а той, що в коморі».

Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити! Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти урожай від вогню!

Леонід ЖУКОВСЬКИЙ,
начальник Острозького РС УДІТБ
Просмотров: 368 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]